Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy pasiba lelkileg, de ha a testére nézek nem érzek semmilyen vonzalmat, sőt kimondottan kiráz a hideg tőle, pedig nagyon szeretem őt, most mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 22:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
43%
Ezt hivjak baratsagnak
2021. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
44%

Tehát kb 65 kilós. Én megértem

Nekem is volt egy ilyen párom. Konkrétan vékonyabb volt, mint én és én sportos vagyok. Egyszerűen nem kívántam.

A legjobb amit tehetsz, hogy őszintén megmondod, hogy nem működik részedről. Igen fájni fog, de jobban fog, ha hitegeted meg húzod tovább.

2021. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

ma 23:30


Végre valaki érti a kérdésem köszönöm 🙏

Hasonló a helyzet mint amit írtál. De az a baj az én esetemben hogy egyébként szeretem őt, és minden más téren szimpatikus is.

2021. aug. 12. 23:37
 24/37 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is szimpi volt Kérdező, de most mit lehet tenni? Ez nem kapcsolat, ahol nem kell szexuálisan a másik. Jó lelki társ meg értékes ember, de te se tudod megerőszakolni magad.
2021. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
73%

23-as Te csak a lényeget nem érted! Nem vagy belé szerelmes, ha nem érzel szexuális vonzalmat. Ha szerelmes lennél egy pillanatig nem gondolkoznál az alkatán.

Rosszabb eset, ha az munkál benned, hogy mások mit gondolnak, ezt nyilván nehezebb megoldani. Van aki ezért évekig terápiára jár, hogy ezt leszarja; másoknak megy maguktól.

2021. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
De érzek iránta néha, de nem megy
2021. aug. 12. 23:50
 27/37 A kérdező kommentje:
Van szexuális vonzalom részemről, akarom, se amikor meglátom á, borzasztó :(
2021. aug. 12. 23:51
 28/37 anonim ***** válasza:
64%

"Nem vagy belé szerelmes, ha nem érzel szexuális vonzalmat."


Ezt ki mondja? Aszexuálisok is szerelmesek szexuális vágy nélkül. Ennyi erővel nem lehetne szexelni szerelem nélkül.


Ne mesekönyvekből induljunk ki, hogy a szerelem mindent elsöprő varázslat.

2021. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
62%
Plusz ez azt is jelentené, hogy ha valóban, igazából szerelmes vagy, MINDENT megteszel a párodnak, és nincs olyan, ami a szexben undorít.
2021. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
53%

28-as Én nem így gondolom. A szexnek semmi köze a szerelemhez, azt nagyon is lehet zsigerileg csinálni. A szerelem arról szól, hogy átadod magad a másik embernek testileg, lelkileg. Amennyiben csak lelkileg, az barátság.

És gondolom megemlítenéd a mostanság 5-10-80-10 fős haveri kapcsolatokat, annak semmi köze a barátsághoz, ilyen jó, ha 1-2 van az ember életében.

2021. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!