Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi realitása lehet annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi realitása lehet annak az incel teóriának, hogy lassan minden harmadik 30 alatti férfi incel lesz? Tehát nem most, hanem a nem is olyan távoli jövőben.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek gyakorlatilag mainstream média oldalak.


- A kutatás már régi, az igazi ugrás pedig a 2020as járvány alatt történt (akkor vált a Tinder reménytelenül nehézzé). Ma a szám jóval magasabb lehet.


- A kutatás megkérdezések alapján történt, a férfiak pedig sueretik felhazudni a saját helyzetüket. A valós szám jóval nagyobb.


- Sok férfi a "petting" -et, is szexnek számítja, így ezzel javítja a statisztikát amikor válaszol. Én csak az aktust venném figyelembe.


- Sok férfi párkapcsolatban él, így nem tartja magát incelnek, holott nem volt szex már 6 hónapja.


- Azt írtam, hogy lassan minden harmadik férfi, tehát a nem olyan távoli jövőről beszéltem. Jelenleg sok férfi van olyan kapcsolatban, ami még a 10 évvel ezelőtti internet előtti világban jött létre. Ezeknek még ki kell futniuk.



2021. aug. 12. 23:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
18%

Én azon csodálkozok, hogy még nem így van, de ezek szerint kb 50%-a a férfiaknak még mindig szexel (néha), persze közben csökkenő tendenciát mutatva.


Úgy képzeld el a világot mint egy ingát, ami folyamatosan kileng, és nem csak ebben a témakörben van így, hanem sokban. Most éppen afelé leng, hogy egyre kevesebben szexelnek és találnak párkapcsolatot, és ez még így is lesz jó ideig, mire az inga visszafordul.


[link]

2021. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

"ami még a 10 évvel ezelőtti internet előtti világban jött létre."


Na kb. ilyen hülyeség a többi irományod is. Magyarországon kb. 30 éve van internet, és 20 éve használja a lakosság is.

2021. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Mellesleg 2004-ben indult a Facebook. Jó, hogy még internet sem volt :D
2021. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
34%
1: Szerinted megéri elkezdenem Finasteride -et szedni, vagy 10 év múlva visszafordul az inga és kopaszon is kelleni fogok a nőknek, ha sok pénzem van?
2021. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek sok huszonéves fiatalt és 1 kivételével mindegyiknek van barátnője. Annak az 1-nek sem az "incel teória" miatt nincs barátnője, hanem mert egy önmagára és környezetére igénytelen szerencsétlen. Lehet, hogy pont a kérdező az? :)
2021. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
61%

4: Ha sok pénzed van akkor háttérbe szorulnak ilyen "triviális" dolgok, mint a kopaszság.


Ha sok pénzed van még így is kaphatsz nőt!: [link]

2021. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
30%
2: Én írtam ezeket egy másik kérdés alá egyébként. Volt internet ugyan, de az emberek többsége vagy egyáltalán nem használta, vagy csak hetente egyszer ment föl valamilyen információ után kutatni, illetve még az ment, hogy munkahelyen nézték a híreket. Volt persze egy kisebbség, a gamer férfiak, akik folyamatosan használták. A párkapcsolati piacra a közösségi média meg a dating appok előtt viszont az internetnek nem volt számottevő hatása.
2021. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
"környezetére igénytelen szerencsétlen": Ez igaz rám
2021. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%
6: Neki nem sok pénze van, hanem egy híres és ma már legendás művész.
2021. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
80%
9: Te miről beszélsz? Ő a Valve alkotója és a jelenlegi net worth-je 4,1 billió dollár.
2021. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!