Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szép barátnő privilégium/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép barátnő privilégium/luxuscikk vagy minden csak attól függ mennyire vagy kedves, normális fiú?

Figyelt kérdés

Direkt írtam fiút, mert nem akarom, hogy férfi jelző alatt itt mindenki megint a manapság oly tipikus +180-as, sportos, jóképű, gazdag, önálló, karakteres és sikeres embert értsék.


Arra keresem a választ, hogy akinek szép, csinos, érzéki barátnője/felesége van az csakis a jó adottságainak (vonzó test, jóképű arc, izmos méretes farok, sikeres karrier) köszönheti-e (amelyeknek valljuk be a drasztikus többsége születéskor predesztinált) vagy bárkinek lehet érzéki, szép, szexis barátnője, ha eleget tesz érte akár full átlag alatti adottságokkal is viszont mindeközben kedves, rendes, hűséges, aranyos és erkölcsös személyiség, aki megtudja adni a lánynak a lelkibékét?



2021. aug. 15. 13:12
A kérdező szavazást indított:
A dögös barátnő csakis attól függ, hogy mennyire konvergálsz Chris Hemsworth külsejéhez, Johnny Sins farkához és Elon Musk karrierjéhez
Önmagában nem elegek a fentiek, legyél emellett spirituális/szellemi, mint Paulo Coelho és humoros mint Jimmy Fallon
Minden csak fejben dől el, bárkinek lehet bármilyen szexisen dögös, érzéki barátnője
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
"Egy jóképű férfi privilégium/luxuscikk vagy minden csak attól függ mennyire vagy kedves, normális lány?"
2021. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Úgy bírom, mikor ronda vagy nem túl jól kinéző pasik is fullos lányokat akarnak.
2021. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Paulo Coelho egy öreg, hímsovén f@sz.
2021. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem jó neked átlagos barátnő, miért akarsz luxusprostituált külsejűt? Ha nem vagy milliárdos, úgysem tudnád finanszírozni.
2021. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Visszatetszo. Te elfogadtatnad magad kedves, rendes, aranxos, erkolcsos de atlag padikent, forfitva meg szexi instamacat varsz. Nem. Ezkeknek a lanyoknak sikeres, gazdag, jokepu es kedves, aranyos, rendes baratjuk is lehet.
2021. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

#1

Privilégium és luxuscikk, igen:)

2021. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

A vonzó test nem predesztinált, te lusta, "nekem alanyi jogon jár a dögös barátnő" szar.

/Gyúrós F, aki unja a lusta, sértődött kisfiú módra viselkedő nyomorékokat, akik semmit sem nyújtanak egy nőnek, de nekik csakis Emma Watson a megfelelő nő

2021. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a nővel szemben a szépséged szart sem ér, aki a pénzre utazik. A csajoknak általában normális, kedves, "szórakoztató" fiú kell. Szeddj magadra humort, stílust, és menni fog.
2021. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek már ott buknak, hogy "kedves, normális fiú" szöveg megvan, aztán az egyetlen ami érdekli, az a partnere külseje. De ha visszafele el van várva a pénz meg a jó test, akkor vérig van sértődve, hogy milyen felszínesek a szép nők. Kedves férfiak, el kell hogy keserítselek titeket, attól, hogy ronda lúzerek vagytok, nem lesztek se kedvesek, se normálisak automatikusan. Nagyon izzadtságszagúak ezek a kérdések.
2021. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
hidd el a nők valójában jobban szeretik az olyan férfiakat akiknek van rendes szövege mint az ilyen bájgúnár sznob féléket pl " öhmm az angol cár fia vagyok, mester fokon tettem le a mérnőkit, szeretem a színházakat , kiolvastam dostoevsky összes művét, édes apám bankár, édes anyám gazdag család sarja , imádok okoskodni és lehengerlően értek a drága dolgokhoz mint amilyen te vagy, bár a luxus kocsim picit jobb nálad de egye fene . "
2021. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!