Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért ringatjátok magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért ringatjátok magatokat abba a hitbe, hogy egy férfi csak szabad akaratából sodródhat bele egy komoly kapcsolatba, házasságba, stb.?

Figyelt kérdés

Ennyire magatokból indultok ki, hogy nektek a farok/szex mindig a rendelkezésetekre áll és ha elköteleződtök, akkor rengeteg szempontnak meg kell felelnie a másik félnek és ezt kivetítitek rá is fordítva, hogy bizonyára az ő esetében is ez volt az ok-okozati összefüggés és a motiváció?


Abba bele se gondoltok, hogy a férfiaknak alapesetben vért kell izzadnia azért, hogy szexhez jusson és ha nem néz ki extrém jól, akkor ennek nyílt felvállalása egyenlő a szociális öngyilkossággal? Ezért választja sok férfi belső kényszerből a hazugságot, mert rájön, hogy így nagyságrendekkel több nő közül van lehetősége meríteni és ott már átlagos külső mellett is akad olyan, aki bevállalja őt? Továbbá arra is rájön (bár ehhez megfelelő apakép vagy egy idősebb fiútestvér szükséges), hogy fiatalon, tiniként meg huszonéves kora elején még bátran játszhatja az "én az igazit keresem" hősszerelmest színleg (de csak színleg), mert nagy valószínűséggel úgyis a nő fogja őt kirakni olyan indokok miatti besokallás miatt, hogy "te folyamatosan a haverokkal lógsz, velem nem törődsz" vagy "sosem lepsz meg semmivel" vagy "kényelmesen anyádnál élsz és elbulizod a fizetésed, veled nem lehet közös jövőt tervezni" stb., így az ő lelkiismerete tiszta marad, mert a csaj rakja őt ki, ekkor megint színleg (de csak színleg) eljátssza, hogy valójában fontos volt neki a csaj, de ezek csak szavak, megváltozni sosem fog.


Az egész színjáték a punciért folyik, de ezt ugyanúgy nagyon kevés férfi fogja bevallani nyíltan, mint azt nagyon kevés nő, hogy ő pedig egy komoly kapcsolatért, anyagi biztonságért, gyerekvállalásért meg hajlandó a külső vonzalmat, vágyat annyira háttérbe szorítani, hogy a választott férfit annyira tartja maximum kívánatosnak és szexinek, mint a berregő műanyagrudat, de a hosszútávú előnyök túlmutatnak a hosszútávú hátrányokon (meg hát ki tudja mit hoz még a jövő) a rövidtávú előnyök (szexi, kívánatos pasi) pedig rengeteg rövid és hosszútávú hátránnyal járnának a nő számára (nem dolgozna, otthagyná a gyerekkel, ha együtt maradnak rossz hatással lenne a rosszfiús életmódja a gyerek fejlődésére, rendszeresen csalná őt és mindig önmagát helyezné a nő és a gyerek elé).


Éppen ezért nagyon sok férfi - ironikus módon pont a karrierben sikeresebb, de nőzésben sikertelenebb változat - is megalkuszik egy bizonyos kor után és szükség esetén akár egy gyerekvállalásra is úgy tekint, mint egy hitelre vagy egy magasabb adókulcsra, hogy nem akarja ugyan, de ha ez az ára a rendszeres szexnek, akkor jöhet.



2021. aug. 17. 15:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
Ezt a sok fszságot melyik pizsamádban álmodtad meg?
2021. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
99%
Istenem! Ezt a süket szófos.ást.
2021. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
99%
"Egy férfi", tehát egy darab, te, valóban így gondolkodik. A többi normális.
2021. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Én el se olvastam.
2021. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
99%
Van még olyan aki végig olvassa ezeket az incel sirámokat?
2021. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%
Baromi szánalmas vagy.
2021. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%

Összefoglalom: szerinte a csúnya meg a helyes pasi is csak eljátssza a szerelmet, de mind hazudik, csak más okokból.


Nekem azzal van bajom, hogy:


"a választott férfit annyira tartja maximum kívánatosnak és szexinek, mint a berregő műanyagrudat"


Az a rúd nagyon szexis, ne hozd a ronda pasikkal egy szintre.

2021. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
99%

Sose kommentelek, ha nem olvasom végig, de itt már én is kiakadtam.


28/F

2021. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

"akár egy gyerekvállalásra is úgy tekint, mint egy hitelre vagy egy magasabb adókulcsra, hogy nem akarja ugyan, de ha ez az ára a rendszeres szexnek, akkor jöhet."


Szerintem akkor már olcsóbb lenne prostihoz járni, ha neked csak a szex számít..

2021. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Senki sem ringatja magát semmibe, de azért nem az az embertípus vagyok, aki nem tud olvasni a másik viselkedéséből.


Mi a párommal megéltünk már együtt egy-két nehéz helyzetet, vesztünk már össze párszor és láttuk már egymást "meztelenül". Most nem fizikai meztelenségre gondolok. Az az igazság, hogy nem lehet dolgokat a végsőkig megjátszani, főleg ha valakivel együtt kelsz és fekszel, főleg ha vannak olyan időszakok, amikor épp nem áll rendelkezésre az, amiért egyáltalán megérné valakivel érdekből lenni.


Ja és hogy megakasszam a fogaskerekeidet: nálunk én kívánom jobban a szexet, de csak egy kicsivel, a párom jóformán aszexuális. Az egyetlen érdek, ami miatt velem lenne ilyen szempontból az az, hogy nem nyüstölöm dugással napi rendszerességgel, hanem hagyom élni, ahogy neki kellemes.


Nem mindenki olyan undorító, mint te. :) És ha én érdek nélkül vagyok valakivel, nem olyan nehéz elképzelni, hogy erre más is képes.

2021. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!