Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nemvolt komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nemvolt komoly kapcsolatom 24 évesen úgyhogy jókepű vagyok? Van aki tapasztalt hasonlót és velem egykorú? 24/f

Figyelt kérdés
Már komolyan gondolkodom hogy felkeresek egy psichológust mert ez már nem normális szerintem.Már az utóbbi pár évben ki sem merem mutatni az érzéseimet valaki iránt mert tudom hogy jön egy újabb csalódás.

2021. aug. 15. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet rosszak a kommunikációs képességeid.
2021. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, itt a szociális készségekkel lesz valami baj.
2021. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szociális kézségekkel nincs baj,ezért nem is értem az egészet,az mondjuk igaz hogy jobban szeretek neten ismerkedni mint mondjuk valakit leszólitani az utcán
2021. aug. 15. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a világnak lenne szüksége pszichológusra, nem neked!
2021. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam hasonlót és veled kb. egykorú vagyok. A választ épp ebből az okból nem tudom, de írhatsz ha szeretnél. Hátha tudunk egymásnak újat mondani!
2021. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!