Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha extrán jó a dumám, nagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha extrán jó a dumám, nagy az önbizalmam, zseniálisan teremtek kapcsolatokat, akkor kereshetnék pénzt abból, hogy inceleknek segítek megtalálni álmaik nőjét? 32F

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni, hogy én tényleg menthetetlen vagyok kinézetre viszont az incelek többsége átlagos, vagy átlag alatti, tehát semmi vonzó nincs benne, de összességében nincs olyan bajuk, amit megfelelő személyiséggel ne lehetne kompenzálni. Mivel nekem extra a beszélőkém, a humorom, értelmes is vagyok, így bármilyen szűz pasival is mentem ismerkedni, leszólítottam lányokat, akiket megfogott a dumám, de mivel torz vagyok így nyilvánvalóan a másik pasi felé összpontosítottak, akit kvázi felruháztak a tulajdonságaimmal, és a végén nem egy szűz pasi ért el sikert általam, pedig félénkek, nincs dumájuk, nem jóképűek. Arra gondoltam indíthatnék egy ilyen tanfolyamot stb, kisebb összegekért. Az a véleményem, hogy külsőre sem kell sokat mutatni, rengeteg csúnya férfit látok nőkkel, ráadásul kifejezetten csinos nőkkel. Ha egy csúnya pasi megkapná a belső tulajdonságaimat, önibzalmamat, dumámat, humorom, akkor bármilyen nőt megkaphatna.



UI: Azért van egy szélsőséges határ, én nagyon csúnya vagyok, Quasimodo szint kb,nyilván szűz, szóval konkurencia sem lennék, de hozzám hasonló szerintem nincs nagyon.


2021. aug. 20. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ez a kamu kérdés kicsit kreatív.
2021. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az inceleknek nincs penzuk ilyesmire.
2021. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, Jimmi pua?
2021. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt már feltalálta más is, PUA a neve. Nemtom mennyire telített a piac, próbálkozzál.
2021. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2: Az incelek nem költik gyerektartásra meg csajokra a pénzt, tehát inkább nekik van több pénzük, nem? :D
2021. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit sem vagy nagykepu, aaa neeem
2021. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!