Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg a szüleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a szüleim, hogy nem szeretnék nőt magam mellé?

Figyelt kérdés

Már elmúltam 30. Sosem volt a nőknél sikerem, max pár randiig jutottam el. Gondolkodásom középpontjában nő utoljára olyan 18-19 éves korom tájékán volt. Na mindegy, szóval kiábrándultam, és nem akarom a randizással és a sok csalódással járó nyűgöt.


Szüleim viszont állandóan oltogatnak, hogy még mindig szűz vagyok, stb. Már elegem van. Megcsináltam egy diplomát, van normális állásom. Elvagyok, és még én vagyok az önző meg minden. Nem értem. Elhatároztam, nem kell nő és kész, és nem hajlandók felfogni.


Ha meg azt mondom eljárok majd prostizni, akkor az se jó. Hiába mondom nekik, hogy az amcsi romkomokból szőtt álmaikat velem kapcsolatban felejtsék el.



2021. aug. 21. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Hazudj nekik. Ha valaki cseszeget, annak hazudni nem igazán bűn. Ha utána nem cseszeget, akkor nem is lesz rá többször szükség.
2021. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

A te partnerkapcsolati sikertelenséged azon alapul, hogy nem megfelelően neveltek. Nekik evvel szembesülni fájdalmas.


(Te nem léptél túl azon, ahogyan ők neveltek, ezért vagy még mindig sikeretelen a másik nemnél. Ne hárítsuk a szüleidre a felelősséget! 30 felett ez már nem lenne stílusos.)

2021. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos megnehezíti ezt 1-es, hogy még otthon lakom. Többenerációs ház, szóval nagyon költözni se lenne jó. Már próbáltam mondogatni, hogy volt 1-2 kaland de azt meg nem hiszik el. Azokat meg tudom magyarázni, miért nem hozom haza.
2021. aug. 21. 12:52
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy rosszul neveltek, csak tényleg a sok csalódás az oka, meg gyerekkoromban jóképű kissrác voltam és értek atrocitások a suliban. Volt hogy 1-el felettem járó osztályból volt szerelmes belém lány, és az osztály menő arcai irigységből b.szogattak, aztán szakítottunk. Ez persze semmi, de akkor elég rosszul esett. De ezt már feldolgoztam sztem.


Inkább a későbbi csalódások ,amik fiatal felnőttként értek, azok alapján jutottam erre az elhatározásra. Apa vagy ilyesmi sosem akartam lenni.

2021. aug. 21. 12:55
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

12:51-es vagyok


Amit és ahogy írsz a múltadról, az az én meglátásom támasztják alá: a szüleid nem tanítottak meg a megküzdésre, te pedig ezt a készséget nem fejlesztetted ki magadban.

2021. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-Ebben lehet valami. De mindenkinek vannak erősebb és gyengébb időszakai. Azért a munkámat nem a szél hordta össze, azért rengeteget kellett dolgoznom.
2021. aug. 21. 13:00
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
2essel egyetértek. Ha az én gyerekem lesz majd ilyen,magamban fogom keresni a hibát
2021. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

7: De akkor miért lett lepontozva 2-es? Pedig igaza van, ha a szüleim nem olyanok lennének amilyenek, akkor én sem lennék egy életképtelen incel.

És ez nem felelősséghárítás, ez ok-okozat.

2021. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
8: nagyon egyszerű, legyél életképes incel
2021. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom elképzelni a helyzetet, amint a 30 éves fiam szexuális életén vergődöm.


Puszi: egy fiúsanya

2021. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!