Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg a szüleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a szüleim, hogy nem szeretnék nőt magam mellé?

Figyelt kérdés

Már elmúltam 30. Sosem volt a nőknél sikerem, max pár randiig jutottam el. Gondolkodásom középpontjában nő utoljára olyan 18-19 éves korom tájékán volt. Na mindegy, szóval kiábrándultam, és nem akarom a randizással és a sok csalódással járó nyűgöt.


Szüleim viszont állandóan oltogatnak, hogy még mindig szűz vagyok, stb. Már elegem van. Megcsináltam egy diplomát, van normális állásom. Elvagyok, és még én vagyok az önző meg minden. Nem értem. Elhatároztam, nem kell nő és kész, és nem hajlandók felfogni.


Ha meg azt mondom eljárok majd prostizni, akkor az se jó. Hiába mondom nekik, hogy az amcsi romkomokból szőtt álmaikat velem kapcsolatban felejtsék el.



2021. aug. 21. 12:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

10.


Na igen, erre a rétegre inkább az a jellemző, hogy hatvan körül nekiállnak nyekeregni, hogy "Mé' nincs onokám?! Bezzeg a Jolánkának van!!!!"

2021. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, otthon laksz?
2021. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért mert az ember társas lény és ott vagy korban, hogy ennek már nagyon ideje lenne.


Egy ismerős mondta, hogy döntsem el mit akarok mikor ilyen válságban voltam mint te, hogy döntsem el mit szeretnék. Ha jól érzem magam egyedül akkor csináljam csak a karrierem élvezzem az életet és minden oké DE HA csak azért nem akarok párt mert csicska vagyok, legalábbis ennek állítom be magam mert korábban értek csalódások és csak magamat altatom, hogy jó így akkor álljak a sarkamra és tegyek érte.

Igaza lett. Összeszedtem magam és jelenleg is rajta vagyok az ügyön.

Nem kell befordulni, ki kell menni a fényre. Majd alakul!

2021. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
10# Igenis a szülő hibája ha a gyerek ilyen. Neki a dolga megteremteni azt,hogy a gyerek 30 évesen pl már ne vele lakjon vagy,hogy legyen életképesebb ,ne forduljon magába és társai.
2021. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Otthon lakom, igen. Én jól érzem magam így, nem magamat akarom áltatni, mindigis magamnak való voltam. De az viszont zavar, hogy ezt állandóan szóvá teszik, holott igazából ez az én dolgom kéne legyen.


Én elhatároztam, hogy nem kell magam mellé nő, és ez így is fog maradni. Ez nem egy olyan dolog, hogy 15 évesen elhatározod, hogy rocker leszel, és 5 év múlva meg RnB-t hallgatsz.

2021. aug. 21. 15:21
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

"A te partnerkapcsolati sikertelenséged azon alapul, hogy nem megfelelően neveltek"



Na meg a Foschtalitschka genetika.... Az is a szuloktol jon, de nem kell oket hibaztatni....



"nem kell magam mellé nő, és ez így is fog maradni"



Ez viszont tok jo. Emiatt jar a pacsi. Mondd a szuleidnek, hogy eleg rozoga az ereszcsatorna a tobbgeneracios hazon, azt elkepednek es bekussolnak, es nem lesz tema tobbet....



37F incel

2021. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én sem értem miért el várás az hogy nőd legyen pláne ha nem vagy sikeres és nem vagy túl jó képű,de ha jó pasi vagy és úgy nem akarsz nőt szerintem az is érthető.

én 25 vagyok elmentem pár lányhoz prostik igen átlagos,jó,és nagyon dögös minddel egyforma volt majdhogy nem a szex lyuk,lyuk nem volt rossz de annyira hatalmas nagy élmény sem volt. Sokáig szerettem volna társat magam mellé érzelmes típus voltam mára ez el tűnt. Majd a szex izgatott milyen lehet stb most már az sem így fölöslegesek a nők. Max ha valaki gyereket akar akkor jó ötlet.

2021. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy azt nem kell erőltetni! Igaza van a kérdezőnek! Nem felel meg a nőknek , ez már 20 évesen tudta. Minek próbálkozzon ? Hogy folyton csak a csalódás érje?


Lehet boldog élete az embernek punci nélkül is.

2021. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!