Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám azt elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám azt elérni, hogy egy idő után ne zöükkenjek ki a szerepemből?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapig tudom játszani az alfahímet, aztán előjönnek az érzelmek és előjön az igazi, udvarias jó énem. Hogy tudnám kitolni a szerep időt?
2021. aug. 25. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte mindenki játsza az eszét... Szerintem ne játszd meg magad...
2021. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell. Add magad. Ha másnak adod ki magad, akivel vagy, nem önmgadért van veled. Az a jó, ha az "alfahím" és a figyelmes pasi egyszerre van jelen.
2021. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy valodi alfahim felvállalja siman az erzelmeit is..

Ha kell, harcol, ha kell, vannak könnyei is.

2021. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Az alfahím bunkó? És azt akarod megjátszani? Hát az jó szánalmas produkció lehet (mondjuk a valódi bunkóság is az).

Szerintem te még az életben nem voltál kapcsolatban ha ilyen sületlenségeket akarsz elhitetni hogy bunkón kellesz, kedvesen meg nem. Tipikus incel téveszme.

2021. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy bunkó? Nem vagyok bunkó, megjátszom az alfát. Ne írjátok, hogy adjam magam, mert régen magamat adtam és nem volt csajom. Amióta ezt a taktikát nyomom, mindig akad vmi puna a horogra. De ha már kezdek udvarias lenni, meg veszek nekik virágot, akkor egy idő után azt mondják nem ilyennek ismertek meg.
2021. aug. 25. 19:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Így voltam nevelve, hogy legyek rendes meg udvarias mindig a lányokkal. Elég mélyen gyökerezhet ez bennem. Pszichológus segíthet?
2021. aug. 25. 19:10
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen segíthet, de nem az a bajod hogy túl kedves lennél. Az 5-ös kommented alapján.
2021. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Kedvesnek és udvariasnak írod le magad, a nőket meg punának jellemzed. Igen, a kettő tényleg egy es ugyanaz. Nem azert dobnak véletlenül, mert kibukik, hogy segarc vagy?
2021. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
mit jelent az, hogy ‘megjatszod az alfat’? azt nem lehet megjatszani, vagy az vagy vagy nem, sot az erolkodestol, hogy annak tunj, csak meg szanalmasabb leszel.
2021. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fura, hogy itt senki sem a kérdésre válaszolt. Eddig bejött a taktika, ne írjátok, hogy nem lehet megjátszani stb. Mindent el lehet játszani. De hogy lehet sokáig? Hogy ne törjön elő a jófiú?
2021. aug. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!