Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy jobban érdekeljek egy lányt?

Figyelt kérdés
Tudom az illető kollégáról hogy tetszem neki, de játszmázik, és miután bókolok neki, vagy kavezunk egyutt, időnként előadja a távolságtartót. Ha ezután nem keresem, akkor viszont időröl időre ir, vagy elhiv enni pl, majd folytatja a játszmát. Hogyan tudom elérni nála, hogy felcserélődjenek a szerepek és ő “udvaroljon” nekem? Már unom az egészet. Egy esélyt adnék még a dolognak hogy meglássam tényleg akar-e valamit. Tegyem féltékennyé? Ignoráljam? Segitsetek!

2020. okt. 7. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
teljesen ignoráld, legyél vele baráti, kb viselkedj ugy mintha bnőd lenne
2020. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Először vizsgáld meg, hogy ez egy nő, aki tudja mit csinál, vagy egy éretlen csitri, aki szalad még 3 kört a tyúkudvarban, nehogy könnyen kaphatónak nézzék.


Ez a fajta "játszmázás" két dolgot feltételez:


1.Csak szórakozik, ez esetben nem érdemes a figyelmedre.


2.Nem tudja mit kezdjen egy férfival.


Mi az amit érdemes tenni?


Férfinak lenni.


Egy férfi nem választ ilyen utat, hogy:


"Tegyem féltékennyé? Ignoráljam?"


Egy férfi egyenes, őszinte, vállalja magát.


Eszedbe jutott már megkerdezni tőle, hogy miért csinálja ezt?

2020. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Xard le, nézd levegőnek. Ha látod akkor is max. köszönj teljesen érdektelenül. Ha megszólít, akkor mond neki futva, hogy sietned kell, mert randid lesz és ne rabolja a drága idődet. A lényeg, hogy totál fa pofával nézzél rá, mint egy vámpír. :)
2020. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, a nő választ.
2020. okt. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne keresd! Ha érdekled, akkor egy idő után futni fog utánad. Így működnek a nők.
2020. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek idő kell. Ha lusta vagy udvarolni neki, akkor hagyd a fenébe. Majd talál egy férfit.
2020. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2: pontosan ezt tettem, elmondtam neki hogy bejön. aztán azt mondta én is neki, de most nem tudja mit akar meg mittudomén. Aztán kezdte ezt a játszmázást.


6 - vagy egy hónapig ment az udvarlás, mennyit kéne még? azért van egy pont amikor elgondolkozol ...


többiek: megpróbálom ezt, kíváncsi vagyok, mi lesz a reakció. esetleg megemlítem futólag, hogy találkozgatok valakivel, aztán meglátjuk :D

2020. okt. 7. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben nem azon törném magam hogyan cserélődhetne fel az érdeklődés, inkább zárd le a dolgot. Valami miatt nem akar veled kapcsolatban lenni, vagy vár valakire, avagy csak élvezi ezt a játszadozást. Fejezd be az udvarlást, ha kedveled mint barát, találkozzatok, beszélgessetek, de ne sugald, hogy többet szeretnél. Ismerkedj más nőkkel, ő pedig ha akar valamit majd tesz valamit, ha nem akkor lesz más barátnőd.
2020. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elhívtad randira? Írogatsz neki munkaidőn kívül? Ha igen, akkor nem szóltam semmit. Ha nem, akkor ne csodálkozz hogy hülyének néz a bókjaiddal együtt. Sokra megy vele, ha nem akarsz tőle semmit. Persze hogy hátrál ha te nem viszed előbbre a dolgokat. Nem is értem, megbeszéltétek hogy bejöttök egymásnak, akkor mi az isten fnak nem hívtad még el sehova???

Hívd randira ha eddig nem tetted, aztán ott kiderül minden.

2020. okt. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsonak: igen, jocskan cseteltunk melon kivul is, meg voltam nala is mar, igaz csak beszelgettunk. Eppen ezert nem ertem ezt a kovethetetlen viselkedest. Talan mindegy is, van most egy masik lany akit tenyleg erdeklek es ki is mutatja, o jobban megerdemli a figyelmem.
2020. okt. 12. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!