Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi kell a nőnek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi kell a nőnek? Milyen a férfi idealjuk a nőknek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 21:23
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
81%
20éves, 35év tapasztalatàval 😃😂
2021. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek más 🙄
2021. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

Nekem olyan férfi kell hogy..... (túl sok és nincs kedvem írni)

De pl Rafa Nadal kinézetre és Mark Darcy belsőre 😄

2021. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy “a nőnek”? Nem egy homogén massza vagyunk.
2021. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként nincs ideálom, elég különböző emberek jöttek be eddig. Az alap az, hogy legyen intelligens, humoros, legyen véleménye, és legyen egy tágabb érdeklődési köre, minimum valami hobbi. (Ismerkedtem olyannal, akinek abból állt az élete, hogy dolgozott és velem beszélgetett. Na, vele elég hamar kifogytunk a témákból, mert semmi nem érdekelte.)
2021. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Nekem személyesen az önálló felnőtt férfi az ideálom, lehetőleg mackós (izmos de bújnivaló) és mellkasszőrös.

De az előbbit nem tudja megugrani a legtöbb, vagy ha megugorja, piedesztált vár érte.

2021. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Barna
2021. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

2-4.


Nem éppen. Vannak olyan külső jegyek, személyiségjegyek, aminek birtokosaihoz mondjuk 100x több nő vonzódik, mint egy másik tulajdonosaihoz. Szóval akinek picit is analatikus gondolkodása van, az észre tud venni mintákat, hogy pl X tulajdonság általában nagyon sok nő számára vonzó.

2021. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Hogy érted? Külsőre?

Nekem pl minimum 190cm, sötétbarna rövid haj, barna szem, 2cm körüli arcszőrzet ( az már nem szúr,;), de nem is kelt " csöves" hatást), kis pocak de nem kövér, arcra olyan 30-as Matt Leblanc kinézet. Ez az én típusom, ilyen a férjem:) messze ő a legjobb pasi akivel valaha kapcsolatom lett:)

Belsőleg : aranyos, kedves, törődő, vicces, okos, van humora, hűséges, megbízható, őszinte és isteni az ágyban:)

2021. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a 30-as Matthew Perry kell.:)
2021. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!