Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiként hogy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiként hogy érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tipikus introvertált vagyok, első 3-4 alkalommal nehezen nyílok meg.

Hogy érdemes egy randihez hozzáállni?


25f



#introvertált #Rossz ismerkedés #Csajoknak mi jön be #Nőknek mi jön be
2021. aug. 16. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Legyél olyan mint szoktál. (Keveset szólnék inkább hallgatom a másikat)
Próbál olyan leni mintha nem lenne ezzel problémád. (Haverkodás kicsit bénán)
Legyél nyomulós.
Nem jó semmi ismerkedj neten azt csak lessz valami.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintének kell lenni. Én is intro vagyok és randiztam olyan nővel aki ott szemben megmondta, hogy zavarban van, és ez szimpatikus volt nekem.
2021. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Járj sokat társaságba, haverokkal ,barátokkal. Lehetőleg olyan helyekre ahol SOK nő van. Aztán hátha valamelyik kezdeményez (legalábbis minimális szinten) vagy érdeklődést mutat feléd. Beszélgess (akármiről) vele, és igyál annyi alkoholt, hogy kicsit feloldódj (ne vidd túlzásba azért). Aztán ha vevő rád a csaj kérd el a számát/bármilyen elérhetőségét, írj neki neten is, és minél előbb hívd el találkozni/randizni.

A lényeg, hogy a csajt lehetőleg próbáld "kivonni" az adott közegből, társaságból, tehát ne a többi ismerőse, haverja, barátnői előtt kelljen neked előadnod magad, mert az 99% eséllyel nagyon nagy égés lenne számodra.

Kettesben pedig nem nehéz beszélni szinte senkivel, mivel a legtöbb ember csak a saját megszokott társaságában, környezetében érzi magát otthonosan és ezekben a helyzetekben elég bátor csak.

2021. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszd meg magad, azzal csak rosszul jársz. Ha zavar, amilyen vagy, akkor fejlessz magadon, ha úgy érzed, jó vagy így, akkor pedig vállald fel.
2021. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2#

A nap kérdése: hogyan lehet kivonni a nőt a közegből?

Értékelnénk ha erre is lenne tipped, mert ez egy érdekes kérdés

2021. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem ezt a "közegből kivonni" dolgot, hogy ha pl. az adott lány egy társasággal érkezik, akkor azt elérni, hogy tőlük el/leszakadjon és csak veled legyen.

Ezt sok féle módon el lehet érni, egyszer egy fesztiválon én annyit csináltam, hogy megkérdeztem (egy nagyobb társasággal voltam és a csaj is a barátaival ült mellénk) ki jön el sörért / hozzak e még sört aztán úgy intéztem, hogy pont a kiszemelt csaj jött velem. Már lehetett is csak vele beszélgetni, utána meg végig velem maradt és együtt mentünk koncertekre kettesben.

Lehet nem a legjobb példa, de valami ilyesmit értettem ezen a dolgon.

2021. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

igy van az őszinteség nekem is bejön, azok a férfiak akik titkolóznak, nem nyilnak meg, játszák a macsót, nekem nem jönnek be, és főleg aki játszmázik,

fhh...

Aki nem nyitja meg a szivét, nálam nem jut sehová sem...egy őszinteségért egy válasz őszinteség.

egyet adsz egyet kapsz, és szép lassan megismeritek egymást. ...

2021. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy értettem ezt a "közegből kivonni" dolgot, hogy ha pl. az adott lány egy társasággal érkezik, akkor azt elérni, hogy tőlük el/leszakadjon és csak veled legyen."

Természetesen értettem hogy mit értesz a "közegből kivonás" alatt, csak azt nem tudtam hogyan érdemes csinálni ezt. Kösz a tippeket!

2021. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!