Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Puncs-hoz hasonló oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Puncs-hoz hasonló oldalak népszerűsége azt bizonyítja, hogy rengeteg nő él kettős életet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van valamilyen állása plusz amellett tart 1-2 olyan pasast, aki havi pár százezerért jól kiszórakozza magát vele. Sajnos azt látom ismerősi körömben is, hogy ez egyre nagyobb trend lett Magyarországon is.


Persze, ezt az életmódot sokan elvonatkoztatják a prostitúciótól, mivel a legtöbb ilyen nőnek van rendes munkája is, tehát azt sem lehet rájuk fogni feltétlenül, hogy ebből élnek, viszont szerintem ez attól ugyanúgy prostitúció, mivel áruba bocsájtják magukat.


csak amíg a hagyományos prostik 1 alkalomért kérnek el 20-30ezret, ők kifognak olyan pénzes palikat, akik egy összegben havonta oda tudnak adni nekik 100-300 ezret, és vannak akik egyszerre több ilyen pénzes pasast is tartanak. Ez miért volna kevésbé prostitúció mint az, hogy ha egy fix összeget kér egy alkalomért?


Oké, tudom azt is, hogy ezek a nők már jobban megválogatják azt is, hogy milyen pasival állnak szóba akár külsőre és belsőre is, de ez semmit se változtat a lényegen.



2021. aug. 27. 02:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A probléma nem magával az oldallal vagy a népszerűségével (bár annak okával) van.


A gond inkább, hogy iszonyatosan ellenőrizetlen. Mint kifejtetted a kérdésben, rengeteg prostituált használja.


Nagyon kevés, szinte egyáltalán nincs fent az oldalon a SugarBaby, SugarBoy, SugarDaddy. Ez a baj.

2021. aug. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

ALAPBAN, az a gond, hogy NAGYON SOK nő, nem képes elismerni, hogy: "Igen, kell a lóvéja a pasinak."

Anno volt az ELTE-n egy kutatás, ami kimutatta, hogy a legtöbb felsőoktatásba kerülő, majd ott a pasijával összeköltöző lány (és fiú) elsőszámú motivációja a lakbér megosztása, vagy még inkább, ha van a srácnak lakása.


Ugyan ez van a "Nekem diplomás pasi kell csak!!!" mögött. Letolják a nők, hogy nekik a szellemi partnerség és a műveltség miatt kell diplomás pali, miközben meg ... Nem érdekes, hogy nem a bölcsészsrácok, meg a zeneelmélettel foglalkozóknak, meg a van fullos csaja?

2021. aug. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Az is egy idióta, aki havonta 100.000-t költ szeretőre. Ha nincs meg a kölcsönös vonzalom, akkor ott sincs meg a heti 1-nél több dugás. Azt meg egy bejáratott lánynál kevesebből elintézheti.
2021. aug. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem siman csak annyit jelent hogy vannak olyan nok akik penzert cserebe bevallalnak ilynet. Nem kell ezt tulkomplikalni
2021. aug. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

A házasság vagy párkapcsolat kivételével minden olyan kapcsolat férfi és nő között ahol olyan kimondott, vagy hallgatólagos megegyezés van miszerint az egyik fél pénzt vagy valamilyen szolgáltatást, kedvezményt, előnyt kap azért cserébe, hogy szexel a másik féllel PROSTITÚCIÓNAK nevezünk.


Aki a puncson fent van, az .... akárhogy csűröm-csavarom ... QRVA!!!!!! Akár alkalmanként kér pénzt, akár havi fix jövedelemért "dolgozik", akár 1 pasi kitartottja, akár 3-4 f@$z jár benne havonta, akár 30 vadidegen. Lehet őket kategorizálni, lehet őket másként is nevezni, de a lényegi rész, hogy a rosszányokon hirdető csajok, a szemétégető mellett flangáló csajok, a puncson regelő csajok is; QRVÁK!


Egyébként Isten áldja Őket! Én személy szerint hálás vagyok nekik, hogy léteznek és köszönöm neki azt a sok csodás élményt amit kaptam tőlük!

2021. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

A puncsosok többségének büdös a munka, így nem az lesz, hogy az irodista csaj mellékesben a puncson riszálja magát... ráadásul baromi nagy a rizikó a lebukásra. Aki normális állásban van, az nem is próbálkozna meg ilyesmivel... ha közülük van olyan, akinek fontos a pénz, az kiválaszt egy gazdag pasit, és azzal van, amíg lehet, és közülük sem mind érzelmek nélkül.

Aki fent van a puncson, az ált. vállaltan ribi, nem kettős életet élő, hogy délelőtt ügyvéd / irodista vagyok, este meg sugarbaby.

2021. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi erovel a felesegek is or.stik mert a ferjnek le kell penzt tennie az asztalra maskepp repul
2021. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Túl van ez egy kicsit misztifikálva! Nőként kérdezem, aki házasságban vagy tartós párkapcsolatban él, mennyit költ a feleségére?
2021. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tóth Gergely ***** válasza:
100%
Regisztráltam a honlapra, valami borzasztó a felhozatal, gondolom a férfi felhozatal sem túl vonzó, én vagyok a cég reklámarca. A hölgyek a külsőjüket tekintve nincsenek az én szintemen, de egyszerűen nem jött el velem randizni senki egy normális társkeresőről. 30 vagyok, sportos. Meglátom, mi lesz...
2021. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tóth Gergely ***** válasza:
És lássuk be, így is úgy is az egy kapcsolat vége, hogy költenem kell egy hölgyre. Nincs is ezzel gondom, a kérdés, hogy mennyit. Ha milliókat kell költenem egy hölgyre, akkor a feleségem kéne, hogy legyen, hűséges feleségem.
2021. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!