Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35èves Nő vagyok,54 èves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano40 kérdése:

35èves Nő vagyok,54 èves fèrfi val randit beszèltünk le,a fèrfi nem igazàn a komonikàció hìve,randi megvolt,kicsit idősebb volt a korànàl,60 èves ezt viszont nem emlìtette,eltelt pàr hèt újra randi,de azóta arra kèr fogyjak le,legyen jogsim mièrt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy majd jó egészségben tudjad ápolni és fuvarozni az orvoshoz!
2021. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert már most feltételeket szab. Nem véletlenül van egyedül.
2021. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy? Hazudik a koráról, és téged akar ugráltatni.

Nyilván nem felelsz meg neki, de szerintem neked sem ő életed párja. Nem lenne egyszerűbb az okok keresése helyett megszakítani vele a kapcsolatot?

2021. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
es meg nem kuldted el a jo budos ..csaba?! tejoeg, ez egy idiota, hagyd ott.
2021. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

35 évesen tudod ki pampoghatna nekem hogy fogyjak le, a Hemsworth fivérek vagy Henry Cavill. De mivel erre nincs esély így senki! Egy vén majom meg végképp nem.

Ismerkedéskor meg azonnal tiltás lenne ha egy kvázi idegen elkezdené sorolni hogy miken kell változtatnom hogy megfeleljek neki.

De milyen sok ilyen kérdés van mostanában. Gondolom ez csak a gyk 😅 Nem tudom elhinni hogy ennyi ostobenkó pasi van akik ilyenekkel csesznék el az amúgy is kevés esélyeiket.

A hazugságtól eltekintve, mit akarna egy 35 éves nő egy 54 évestől? És az igazság kiderülése után melyik 35 éves nő folytatná a 60 éves papival a randizást?

2021. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

"És az igazság kiderülése után melyik 35 éves nő folytatná a 60 éves papival a randizást?"



Az, amelyiknek nem sok valasztasi lehetosege van :D



37F incel

2021. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a hapsi valami oligarcha?
2021. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
prostinak akar kivinni külföldre.. öreg strici nem vén strici !
2021. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5: Ismerős csaj 30 évesen 50+ hapsira hajtott mert "milyen érett és okos". Szóval van ilyen sajnos.
2021. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit idősebb volt a korànàl,60 èves ezt viszont nem emlìtette"

"arra kèr fogyjak le,legyen jogsim mièrt"


Nem mindegy miért? Hagyd a francba, minek foglalkozol ilyen idiótával? Azért 35 évesen erre magadtól is rájöhernél, hogy csak át akar baßni...

2021. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!