Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Összejönnétek egy olyan sráccal, aki nem gimiben érettségizett, hanem szakiskolában, vagy szakgimnáziumban?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ki nem mondott szabály, hogy a gimis érettséginek magasabb a rangja, mint egy szakközepesnek, hiába ér ugyanannyit a pontszámokban a gimnáziumi ötös, mint a szakközepes. Engem utasított már el azért csaj, mert szakgimnáziumban jártam, nem sima gimibe, mert elmondása szerint csak a söpredék jár olyan sulikba.
2021. szept. 2. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Engedd el.

Nettó hülyeség. Azért mert valami patinás, régi, ma már lehet értéktelen

2021. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

És diplomád miért nincs még? 😅

Szóval nahh, azért ez nem felnőtt kategória, te is belátod gondolom. Kis önbizalmat szedj össze! 😉

Nameg ha jó szakma, akkor majd viszed haza a fél kilókat, akkor nézegethet a csajszi....

2021. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazi tapló lehetett az a lány. Egyáltalán nem lenne mérvadó számomra. Nem a végzettség mutatja meg ki milyen ember valójában.
2021. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki ugyanazt az érettségit írja.


Nem értem a csajt. Én gimiben érettségiztem, de egy gyengébb fajtában, mégis szereztem diplomát. Közgazdász lettem, és azt vettem észre, hogy a gazdasági, pénzügyi szakközépiskolából jött diákoknak sokkal kevesebbet kellett tanulniuk egyetemen. Ők már tanultak számvitelt, közgázt előtte, én meg gólyaként még azt sem tudtam, hogy a mérleg szerinti eredményt eszik vagy isszák.


Az érettségi az érettségi, mindenhol. Ha azt nézed, szakközépben még nehezebb dolgod is van felkészülni egy emeltre. Legalábbis akik erős gimibe jártak, ott általában mindenféle fakultációt lehetett választani, míg a gyengébb gimis/szakközepes ismerőseim vagy külön tanárhoz jártak plusz pénzért, vagy a netről gyakoroltak, mint én.

2021. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Istenem.


Ha már valaki a középiskolai végzettség alapján keres pàrt...


Nem kérdezett rá ,hogy a jegyek milyenek voltak ? 😆

2021. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

Annak idején elkezdtem az egyetemet, de kikészített az, hogy elit emberekhez kerültem. Gazdag szülők gyerekei, akik mind-mind presztízst csináltak mindenből, én meg ott voltam csóró államilag támogatottként. 🤣


Nem jött be a burzsujok világa.

2021. szept. 2. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
azért egy szakközépben egy közgáz nehezebb mint egy infótagozatos gimi .. nagy marhaságot mondott ha ez igaz !
2021. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, egyetem alatt két évig volt szakközépben érettségizett barátom. Szaktársam volt egyetemen. Egy jó szakközépből simán felvesznek egyetemre, szóval nem is értem a felvetést... Nagy különbségek vannak szakközép és szakközép között is.
2021. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!