Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől jobb egy diplomás pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jobb egy diplomás pasi? Majd minden lány olyat keres? Sztereotípia, hogy értelmesebbek?

Figyelt kérdés

Jobban keresnek? Hát nem feltétlen egy belföldes kamionos vagy egy kezdő junior mérnök közül az első keres jobban. Jobbak az ágyban? Mondjuk fél kolit magukra húzták....

Én egy érettségi+5-6 évvel szeretek kulturálódni várost nézni, színházba járni,olvasok érdeklődök igyekszem képben lenni mindenről. Ja hogy koszos munkásruhát degradál mosni? Hűségesebb egy diplomás na pont hogy nem.. Szóval mi is az előnyük, főleg ha nesze semmi fogd meg jól büfé szakos a diploma?? Bocsánat az általánosításért minden végzettséggel vannak rendes és nem rendes emberek is az a lényeg csak kisarkítottam mert mindenkinek csak olyan kell.



2016. júl. 24. 21:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem degradál, hanem derogál.

Kb erre jó a diploma, kijavítani téged, meg az egyetemi bulikon fogni a csajok fejét, mikor épp lecuppantanak.

Ennyi.

2016. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Kamionos munka mondjuk nem egy család barát. :D Egy értelmiségi ember azért másabb, bár köztük is van sok idióta ember, mint mindenhol, de azért na, csak jobb lehet úgy az élet, hogy a nap végén nem vagy kidögölve és büdös, meg mocskos. Meg az se mindegy hány órát dolgozik a pénzért, van aki műszakol 12 órában, van aki 200 óra felett dolgozik havonta és úgy keresi meg azt a pénzt, mint mondjuk egy értelmiségi napi 8 órával. Azért nem nehéz belátni, hogy a nőknek azért jobb választás egy olyan férfi akinek szabadideje is van. Kamionos nem sokat van otthon.
2016. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%

"belföldes kamionos vagy egy kezdő junior mérnök közül az első keres jobban"


Egy szenior mérnök és egy kamionos esetében pedig nagyon fordítva... Minden középfokú végzettséggel végezhető szakmára igaz, hogy az elején jobban keres, mint egy diplomás, aztán szépen lassan megfordul.



Btw, egy diplomás ember valamilyen szinten értelmiségi, legalábbis illene neki annak lennie... Az pedig messze többet jelent, mint $, szex, etc...


Hát ez az előnyünk.

2016. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%
Ha ennyire értelmes vagy, akkor nem kéne, hogy ez zavarjon. Egyetlen beszélgetés alatt be tudnád "bizonyítani" a csajnak, hogy nem vagy buta.
2016. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Valamelyik kedves mérnök kollégád feltalálta az automatikus javítást a telefon önállóan dönti el mit ír...
2016. júl. 24. 21:51
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki elvégez egy főiskolát/egyetemet, az nagyobb eséllyel fut be jobb karriert. Hangsúlyozandó, hogy ez nem biztos. Talán ez lehet mögötte az mögött, hogy a csajok a diplomásokra hajtanak. Ahol több a tudás, az iskolázottság, ott a karrier, pénz és hát valljuk be, vannak dolgok amik nem változnak. Ma Magyarországon, egy érettségivel nem sok kilátása van az embernek az átlagosnál jobb életet biztosítani a családjának, kivéve ha van pár kormánypárti ismerőse.

Hozzá kell tenni, attól hogy van valakinek egy diplomája, lehet még full hülye.

28F

2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Kedves 4es! Randivonalon ki van írva minden lánynak szinte,hogy csak olyat keres. Tehát máris hátrányból indulok. Na bevallom fél úton kellett feladnom a főiskolát és van nyelvizsgám. BME közép C német.
2016. júl. 24. 21:55
 8/36 anonim ***** válasza:
67%

Legyen, mate, legyen :)


Amúgy én értem, hogy van egy komplexusod. Mindannyiunknak kell, hogy legyen egy démonja ( csajoknál való sikertelenség miatt) és én már úgy vagyok vele, hogy megnézem, a többieknek milyen démon jutott és megmondom, hogy vajon jobban örülnék-e annak.

Sztem a te démonod az egyik legjobb eddig, szívesen cserélném le a sajátomat(alacsony magasság) erre.

Egyúttal azt is be kell látni, hogy a dagadtságnál, a kis faroknál, a kopaszságnál, a nagyon vékony testalkatnál, az impotenciánál és még egy rakás másik démonnál is sokkal jobb, szóval azt kell mondjam, szerencsés vagy.

2016. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
6os! Egy nem alkoholista,és nem simán szakmunkás hanem egy technikus (érettségi és szakma) is keresett itt mert sokan kint vannak, ha meg mesterlevelük is van..... Na igen kint meg még keresettebbek.
2016. júl. 24. 21:58
 10/36 anonim ***** válasza:
52%

Az egész oktatási rendszer az agymosásról szól, szerintem jobb ha valaki minnél előbb otthagyja és valós élettapasztalatot szerez, kipróbál több dolgot, mnt az aki 25 lesz mire megvan a diplomája, egy percet sem foglalkozott azzal amit tanult, utána meg beül egy székbe, és fogalma sincs a világról. és akkor értelmiségi.

sajnos annyira nagy már a szakosodás, és emiatt a szakadék egy-egy kar között, hogy nincs átjárás ezek közt, megvan a papír és azt látom ismeröseim között hogy akkor csak egy dologgal tud foglalkozni. igen, azzal magas szinten jó pénzért. nekem jobban bejön ha valaki több dologhoz ért, és jobban feltalálja magát és nem derogál neki ez se, az se, mert tudja mit akar, tudja hogy az átmeneti, és tudja hogy utána mihez kezd.


igen, én nem vagyok karrierista.

sokkal jobban vonzanak a müvészek, alkotók, zenészek, önfejlesztők....


27 F

2016. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!