Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel mennyire leszek jó most a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nincs gyerek.Elváltam,8 év házasság után.

Project manager vagyok egy közepes cégnél, aminél már indulás óta dolgozok.Vagyonmegosztásnál feleségem kapta a balatoni nyaralót, nekem megmaradt a vidéki megyeszékhelyen a kertes ház, meg az autó.Van egy céges kocsi is, ami egy pár éves audi a4,ezt csak hétköznap használom, hétvégén ha megyek kirándulni vagy wellneszbe akkor a sajátomat veszem elő,egy öregebb bmw cabrió (10 éves) .Motorozni is szeretek, van egy hayabusám, de nagyon ritkán használom.

Cégem havi bónuszt, elvégzett project utáni bónuszt,év végi bónuszt is ad, plusz középvezetői szinten mindenkinek 200 ezer ft a nyaralópénz két hétre hogy feltöltődve menjünk vissza dolgozni és termeljük a hasznot.

Mivel kicsit félénk vagyok, attól félek, ha ezt így valaki elé tálalnám egy társkereső oldalon, vagy kihasználna, vagy megijedne, hogy milyen ember vagyok.

Ha nincs gyerek, középkorú férfiként mennyi esélyes még boldog párkapcsolatot találni, ilyen magánéleti jellemzőkkel?

36F


2021. szept. 7. 15:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
38%

ha 25-35 ig keresne, már az is 11 év lefelé! 11 év, rengeteg.. 16al meg konkrétan az apja lehetne, de van vele baj.


Amúgy randivonalon kiírja mindenki a korosztályt, elég árulkodó, ötveneseknél is kint van, hogy 18-35ig:D Na meg ha találkoztok, és mondjuk megmutogatjátok a tindert(nálam volt, hogy cseréltünk a sráccal telefont) majd látod, hogy kiket húzott jobbra és kiknek írt, és az egyik olyan mint egy gyereklány 18 évesen, a másik meg a sarki prostira emlékeztet, nagyon kiábrándító.


10+ év korkülönbség nagyon nem oké.

2021. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Az elozo kapcsolatodban is a baratnod csipett fel, nem pedig te ot


Ezt honnan veszed?

2021. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
37%

21.


Szerinted nem oké, attól még a kérdező azzal ismerkedik akivel akar. És ha igaz amiket ide leirt akkor simán találni fog akár 20 évest is.

2021. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%

Mivel egybol anyagi, poziciobeli dolgokat irtal ide, szerintem nincs onbecsulesed.



Egyelore hanyagold a komoly tarskeresest.

2021. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!