Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel mennyire leszek jó most a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nincs gyerek.Elváltam,8 év házasság után.

Project manager vagyok egy közepes cégnél, aminél már indulás óta dolgozok.Vagyonmegosztásnál feleségem kapta a balatoni nyaralót, nekem megmaradt a vidéki megyeszékhelyen a kertes ház, meg az autó.Van egy céges kocsi is, ami egy pár éves audi a4,ezt csak hétköznap használom, hétvégén ha megyek kirándulni vagy wellneszbe akkor a sajátomat veszem elő,egy öregebb bmw cabrió (10 éves) .Motorozni is szeretek, van egy hayabusám, de nagyon ritkán használom.

Cégem havi bónuszt, elvégzett project utáni bónuszt,év végi bónuszt is ad, plusz középvezetői szinten mindenkinek 200 ezer ft a nyaralópénz két hétre hogy feltöltődve menjünk vissza dolgozni és termeljük a hasznot.

Mivel kicsit félénk vagyok, attól félek, ha ezt így valaki elé tálalnám egy társkereső oldalon, vagy kihasználna, vagy megijedne, hogy milyen ember vagyok.

Ha nincs gyerek, középkorú férfiként mennyi esélyes még boldog párkapcsolatot találni, ilyen magánéleti jellemzőkkel?

36F


2021. szept. 7. 15:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket kiírod nyomulni fog rád minden haszonleső.. és még függ attól is milyen vagy fényképen..
2021. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Túl materialista vagy. Engem ezek a dolgok az utolsók között érdekelnek társkeresésnél, mivel nekem is van elég vagyonom, örökségem, jövedelmem...


Lehet veled beszélgetni? Jó társaság vagy? Hogyan udvarolsz? Mivel kedveskedsz? Szereted a meglepetéseket? Kimutatod az érzéseidet? Hűséges vagy? Őszinte vagy? Adsz magadra? Sportolsz valamit? Tanulsz valamit? Mihez értesz? Mivel szeretsz foglalkozni? Szereted az állatokat? Kirándulni, utazni? Szeretsz művelődni? Házasodnál újra valaki mással? HA összeköltöznénk, hogy vezetnénk a háztartást? Hogyan viselkedsz egy vitás helyzetben a pároddal, mennyire lehet veled megbeszélni dolgokat? Van káros szenvedélyed? Akarsz gyereket?


Ezek fontosak számomra. A többi sallang, nem érdekel.

2021. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ezek nem olyan extrák 36 évesen. De engem abszolút nem érdekelne az anyagi rész, ha nem érzem magam jól vele, nem működik a kémia.


Mit akarsz kompenzalni azzal, hogy ezt a sok anyagi jellegű dolgot felsoroltad?

2021. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem írsz magadról? Vagy karrierista vagy? Azt hiszed a tárgyi javak meg a beosztás jellemez téged? Meg is lehet a válás oka..


Ilyen bemutatkozással párt nem fogsz találni, de biztosan dugnak veled páran, hátha csurran cseppen nekik is valami.


Nekem mondjuk ami ebből szimpi, az a korod, illetve, hogy 8 évig kitartottál valaki mellett, és gondolom már előtte is együtt voltatok. Jó, hogy vannak dolgaid, de ne erre építs, a legtöbb korodbelinek vannak dolgai.

2021. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Teniszezni szoktam, meg úszni járni, sportosnak mondanám magam.ruhákra, kinézetre adok, szeretem a jó ruhákat,parfümöket, órákat.

Persze nem merek elsőre ilyen képet kirakni, hogy pl a golfkocsiban ülök, mert lehet sok lányt ez riasztana el.

Ha olyan nőt keresnék 20-30 max 35 éves korig, akinek még nincs gyereke, ez mennyire lenne esélyes dolog még?

Mivel nagyon sok idő kiesett a társkeresésből, lehet lesz fél év, mire visszarázódom, hogy is kell ezt.

Kérlek titeket, ilyen tanácsokat ne írjatok hogy menjek a tinderre, meg hasonlók, mert ismerőseim is ezzel kezdték, megnéztem, annyira nem jön be az az oldal.

2021. szept. 7. 15:48
 6/24 anonim ***** válasza:
#3as vagyok, a #2 tökéletesen osszefoglalta
2021. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem írd ki, hogy 20 éves is belefér és akkor én és pár másik normális nő jó messzire el tud kerülni, nem futsz felesleges köröket.
2021. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Add ki magad egyszerű szerény embernek! Ezekből semmit ne mondj, mert csak olyat találsz majd aki pénzre megy!
2021. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Jó leszel ne aggódj , már ha igaz amiket leírtál. :)
2021. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Ezek alapján a nők legalját tudnád csak összeszedni. Ne az anyagi háttereddel akarj ismerkedni!
2021. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!