Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hogyan deríthetném ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogyan deríthetném ki hogy miért tartanak rondának a nők?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig ugyanabba a helyzetbe kerültem ha ismerkedni kezdtem valakivel: nem érdekeltem túlzottan, részben a külsőm is oka kellett legyen.

Gyakorin is megesett párszor hogy ismerkedtem ha úgy alakult, és legtöbbször amikor eljutottunk a képcseréig, akkor lett vége az egésznek, mert nem jöttem be nekik, tehát egyértelművé vált hogy a kinézetemmel van a gond.

De nem egészen értettem ezt soha, mert nincs semmi olyan ami ténylegesen csúnyának tekinthető, csupán a nők számára nem vagyok szimpatikus sohasem.

Ennek okát pedig sohasem sikerült megtudnom tőlük, objektív és hiteles véleményt még nem igazán kaptam senkitől.

Miképpen deríthető ki ez úgy hogy lehetőleg ne kelljen megosztanom boldog-boldogtalannal a képemet?Mert az sehogy sem tetszene nekem

Huszonéves srác vagyok egyébként, és nem ismerkedési célú a kérdésem

Küldhetsz képet L típusú kommentekre nem reagálok


2021. szept. 7. 17:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy megkérdezel embereket, sehogy. Nincs egy jóindulatú, őszinte nőismerősöd, aki kritizálná a képeidet? Én anno elég sok férfi barátomnak segítettem így.
2021. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nincs olyan akiben megbízhatnék ilyen téren
2021. szept. 7. 17:34
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akkor, ha nem akarod elküldeni random, ismeretlen embereknek a képed, és nincs is ilyen ismerősöd, akkor sajnos lutri. Ha meggondolnád magad, és elküldenéd, szívesen adok kritikát, de nyilván érthető, hogy ezt nem akarod.


Néhány támpont esetleg, amit vizsgálj magadon:

Jól áll a frizurád? Nem zsíros/igénytelen?

Előnyös ruhákat veszel fel? (Nem drágát, hanem fazonban a testalkatodhoz illő, nem nyúlt, nem kopott, stb.)

Milyen a testtartásod? Nyilván egy képről ez nem jön le, de a testtartás, a mimika, az, hogy mennyire nézel a partneredre, stb., sokat elárul rólad. Ha úgy tűnik, hogy rajtad van a világ minden fájdalma, és bocs, hogy élek, az nagyon taszító.

Mosolyodsz? Ha igen, az természetesnek tűnik, vagy inkább erőltetett fintorgás? Ha nem, akkor nem sugároz valami negatív tulajdonságot?

Igényes a bőröd? Nem zsíros, full pattanásos? Az arcszőrzeted, ha van, ápolt, igényes, megfelelő, jól áll?

Milyen a testalkatod? Skinny fat, vagy fat, vagy full átlagos, vagy milyen?

2021. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha küldenél képet, akkor biztosan megírnák mi a gond a külsőddel.

A barátok nem szokták megmondani, mert nem akarnak megsérteni.

2021. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

Elzárkózhatsz attól, hogy küldjél képet annak, aki veszi a fáradtságot és véleményt mond róla, de annak ellenére, ez az egyik legjobb módja. Egy tök idegen tárgyilagos tud maradni.

Egyébként vannak fotófeltöltős, külsőt pontozós oldalak.

2021. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én férfiként is simán megmondom, miért sikertelen egy férfi a nők terén (ha tényleg a külső a gond, mert legtöbbször a külsődnek semmi köze a sikertelenséghez), de érthető, hogy nem akarod randomoknak küldözgetni a képedet.

Ha nem ismersz egyetlen nőt sem, akivel tudnál erről beszélni, akkor egy barátoddal (lehetőleg ő ne hasonló problémával küszködjön) ülj le és beszéljétek át, mit csinálhatnál másképp, hogy előnyösebb képet mutass magadról a nőknek.

A hármas hozzászóló is jókat írt egyébként.

2021. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Törpe vagy,és lányos.
2021. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz véleményt de azért mégis. Akkor látalanban ronda vagy. Tessék, ezt akartad.
2021. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Küldj képet és őszintén válaszolok.


26/N

2021. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy zsákutca ezzel a kérdéssel foglalkozni, ha a társtalálás rejtelmei érdekelnek.

Az ugyanis szubjektív. Egy objektív ok megtalálása, amin változtatni nem áll hatalmadban, mit sem segít rajta.

Hiába nem tetszik 200 nőnek pl. a 100 kg feletti test, másik 400 meg megőrül érte.

2021. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!