Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyugat-Európában mit jeleznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugat-Európában mit jeleznek a csajok az orr-piercinggel? Azt, hogy nem végeztek felsőoktatást, vagy mit?

Figyelt kérdés

Mindenkin lehet látni manapság külföldön, aki úgymond egyszerű lélek. És elég gusztustalan is, de persze ez csak a saját véleményem, mint mérnök emberé.

Mit akarnak ezzel pontosan jelezni? Hogy ők a vagyontalan melósokkal is hajlandóak szóba állni? Mert, hogy kint ez a mérce. Mármint a lakhatási költség az töredéke a fizetésnek és nem is számít, sokkal inkább a végzettség és a szerepkör amit betöltesz egy cégnél.

Csak külföldön élők / éltek válaszaira vagyok kíváncsi, köszi



2021. szept. 8. 04:49
1 2 3
 1/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Papa. Magyarországon élő és élt férfiként: Neked őszintén mi a f*sz közöd van hozzájuk? Ha nem tetszik, nem nézed, nem jössz velük össze - másnak több marad. :)))
2021. szept. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%

Számomra sokkal nagyobb rejtélyek ezek a kérdések. Kikosaraztak, és így hisztizel? Vagy a sose használt himbilimbidet csapkodod rá, hogy jól megmondtad a véleményed egy arctalan névtelen oldalon, idegeneknek?

Azért van egyes embereknek ilyen olyan piercingjük, mert - mostfigyelj- tetszik nekik. Ennyi. Szívesen.

2021. szept. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked ennyire nincs életed, hogy teóriákat gyártasz arról, hogy miért hordanak orrpiercinget a nők? Miért csinalnak tetoválast az emberek? Miért mennek fodrászhoz? Miért öltözenk úgy, ahogy? Mert úgy akarnak és mert megtehetik. Ennyi... Semmi közöd hozzá.
2021. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
És akkor belépett a képbe a mérnökembereket degradàló kamugép...😂😉
2021. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Nekem csak a karikától áll fel a szőr a hátamon. Van rá egy jó szó marháskodás 😀
2021. szept. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Te mérnök? Ilyen ostobán az egyetem környékére sem engednek.
2021. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ,hogy bármilyen testékszer ,hogy függene össze a végzettséggel. A térdemet aki összelegózta doki , tokától bokáig ki volt tetoválva és vagy fél kiló ékszer volt rajta.
2021. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy buta divatmajmok.
2021. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen hülyeség?:D


3 barátnőmnek is van orr piercingje, mindhárom egyetemista (én is), lassan végzünk is. Igaz m.o-n

De mi az összefüggés?

2021. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek csak úgy tetszik és van akinek nem.

Nekem unokatesom Németországba mérnök és van orrkarikája. Nem értem az őszefüggést!? 🤷🏻‍♀️

2021. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!