Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos fiatal lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos fiatal lány, mondjuk felsőoktatásban tanuló, hány szexuális partnert fogyaszt el?

Figyelt kérdés

Olvastam már néhány női könyvet, hogy 'művelődjek' és megismerjem kicsit a nők gondolkodását, de sajnos csak annyi jött le ezekből a könyvekből, hogy a nők kétségbeesetten szeretnék elérni, hogy 'szeressék' őket és szenvednek, ha ez nem jön össze. És általában passzívan állnak a dologhoz, hogy majd eregetik a feromonokat és a világ megoldja magát körülöttük és a kiszemelt szív szerelmük észreveszi őket.


Közben persze szex éjjel nappal, mert jó a buli, mert ütős a pia, mert annak a fiúnak sorba állnak a lányok, mert miért ne, stb...


Sajnos nekem nagyon fáj ezeket olvasni, mert nekem kimaradt a fiatalkori promiszkuitás....még az idősebb kori is. Bár már voltam pár tucat nővel igy 30 éves koromra, de úgy nagyjából összemérhetetlenül nagyobb erőfeszítésembe került elérni a töredékét annak, amit egy fiatal lány vagy egy jóképű fiú megkap az élettől.


Nem kevés lánytól hallottam már ilyen ~10 körüli fiú elfogyasztását 2-4 év alatt. És gondolom ez még bőven nem az extremitás.


Azt nem gondolnám hogy van lány aki "nem nagyon válogat", mert igen is válogat és velem pl nem jönne el, ellenben a jóképüekkel meg a menőkkel igen...nem lehet mindenki jóképü és menő sajnos.


2019. nov. 27. 18:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Az én időmben az átlag ilyen 10 körül szintén, akire jobban ráláttunk. Persze volt akinek egy sem, olyan is, akin végigment a koli, meg olyanok is, akik évek óta házasok már + gyerek/ek is vannak.
2019. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én bme gépészre jártam, ott az átlag sztem 1-et sem érte el a fiuk körében....sok fiunak 30 éves korára lett egyáltalán kapcsolata....persze nem azért mert addig sorba pörgette a lányokat.
2019. nov. 27. 18:37
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

"Olvastam már néhány női könyvet, "


Gratulálok :) Ugye tudod, hogy ilyesmit csak a nők igen kisebbik hányada olvas?

2019. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%
Ismered a mondást. A nők akkor szexelnek amikor akarnak, a férfiak akkor házasodnak amikor akarnak. Namost ez a te esetedben úgy néz ki, hogy ha egy nő már kiszexelte magát, akkor esetleg összeházasodik veled. Vagy nem.
2019. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Na engem aztán nem kell félteni, 2 szakon voltam hallgató, a másodiknak a felét végigbuliztam, minden eseményen ott voltam, a koliban lógtam, nagyon beleugrottam a közösségi életbe, mert addig a másik szakról elismertetett tárgyakkal laza volt én meg élni akartam.

Ezalatt az idő alatt egy emberrel feküdtem le, az is a két évvel ezelőtti exem volt, akivel megpróbáltuk újra, aztán hamar rájöttem, hogy ez még mindig szar.

Gimiben egy emberrel, aki a párom volt másfél évig, az első szakom egyetemista évei alatt 3 emberrel, abból két kapcsolatom volt, a második szakomon volt ugye az exem, volt egy srác a vége felé, akivel hol jártunk, hol nem, aztán meguntam és megismertem a mostani páromat, aki valószínűleg (az ujjamon lévő gyűrűből ítélve) az utolsó lesz.


Attól, hogy valaki nagy társasági ember és uram bocsá' esetleg részegen táncol is a bulikban meg benne van minden marhaságban egy férfi hangsúlyos szakon, nem lesz könnyen kapható és nem lesz sok partnere. Engem például részegen sosem vitt senki ágyba, de még csók is ritkán volt, mert ha iszok, valamiért nem kívánok senkit. Pedig a gólyatábor óta szinte minden napra volt egy sztorink a barátnőmmel, amiben valaki bepróbálkozott, de már csak azért sem akartam házi nyúlra lőni, mert egy ilyen helyen a kamu is hamar körbeér, nemhogy a valóság. És nem akartam rombolni magam körül ezzel a közösséget, sem pedig úgy összegabalyodni valakivel, hogy utána a dráma miatt bukjam a tanulmányaimat. Ennek ellenére olyan sztorikat találtak ki rólam, hogy én is néztem, hogy édes öcsém, itt a szóbeszéd alapján 2 hónap alatt én lettem a "falu bikája", de akik erre alapozva bepróbálkoztak, hamar belátták, hogy ez nem így működik és ezek a hangok idővel elhalkultak a közösségben.

2019. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Jah és üdv, egy bme infós:)
2019. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
hát az infósok sem a régiek....egyik másiknak már barátnői is vannak
2019. nov. 27. 18:54
 8/28 anonim ***** válasza:
A qpával lehet csajozni, tudod... :D
2019. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

ja értem...a lány annyit tud odatenni, hogy van melle meg testrései? A fiu meg legyen top 5%-ba tartozó?:D


érdekes viszonyok

2019. nov. 27. 18:56
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

2 emberrel feküdtem le eddig életem során. Voltak részeg estéim,erezd el a hajamat,blabla. De attól még nem ment végig rajtam a fél kar.

Üdv egy 21 éves orvosis leányzó

2019. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!