Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkám miatt így ne számítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkám miatt így ne számítsak kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Elkezdtem online ismerkedni, de eléggé lapos a dolog. Volt egy kedves hölgy, akivel elkezdtem jót beszélgetni, de lelépett, mert keveset írtam, neki ez így nem pálya. Én nagyon sajnálom, amikor tudtam írtam neki, de munkaidőben annyi teendőm van és be van sűrítve minden, hogy egyszerűen nem tudok úgy telefonozni. Irodában dolgozom, de napi szinten járok ki terepre, vezetés közben nem telefonozok, terepen meg nem azért megyek, tinderezzek, ott eléggé kell figyelni. Irodában pedig napi szinten sok üggyel foglalkozom, amik nagyon rövid határidősök, kell a koncentráció kőmeményen (erősáramú szakterület). Délután általában főzök, edzek, illetve sulival is foglalkozom, megteszem ami tőlem elvárható a szociális életben is.


Így ezzel a munkakörrel felejtsem is el az ismerkedést?


2021. szept. 11. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Így igen. Arra sincs időd, hogy néha két mondatot leírj. Egy kapcsolat kialakításához ennél jóval több idő kell, mint pár perc naponta háromszor. Hogy mennétek el randizni? Most van 10 perced, és ugorjon a nő, de azonnal?
2021. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha munka mellett több időt szánnál az ismerkedésre, nem lenne probléma, hiszen rengetegen vannak, akik szintén nem tudnak munka közben tinderezni. A leírásod alapján úgy érzem, hogy a társkeresést most te magad sem érzed annyira fontos programnak, hogy szívesen áldozd erre a szabadidődet. Komoly kapcsolatot találni így nagyon nehéz.
2021. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
A munka, vagy a szabadido rovasara tudsz csak ismerkedni. Fel seggel nem eri meg, komolytalannak fognak tartani. Inkabb hagyj ki egy edzest, de a kapcsolatot, plane az elejen ovni apolni kell. A szandek ide keves, az okos nok a tetteket nezik, abban pedig elverzel.
2021. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
1: Mégis honnan van ideje sok embernek? Munkában nem csinálnak semmit, vagy mi? Sosem értettem. Ha 8.5 óra (ebédidővel) elmegy melóra, 1.5 óra ingázással, 8 alvással, emellett edzés, ház körüli teendők, bevásárlás stb. hogyan van idejük egymásra az embereknek mégis? Rejtély.
2021. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Egyebkent ez a munka miatt nincs idom kifogas is elegge fals a jelen korulmenyek kozott. Amikor a cegek lasszoval fogdossak a szakembereket, mert akkora hiany van mindenhol, akkor miert nem keresel egy masik munkahelyet, ahol tobb az uresjarat, esetleg meg jobb a fizetes is? Ha a munka all a kapcsolatod utjaban, akkor miert nem valtasz? Nem a kapcsolatnak kene az elso helyen lenni? Keress egy olyan munkahelyet, ahol a life-work balance megvan. Akkor lez eleted is, nem csak munkad.
2021. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Sajnos szerződésem van 3 évig a céggel, kifizetik a mérnökit csak tegyem le, addig nem tudok lelépni, plusz most vágtam bele, alsó hangon 3 év. Kezdem fontosnak tartani a kapcsolatteremtést, de így nehezen megy bakker és nem a munka mögé akarok elbújni.
2021. szept. 11. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell munkaidőben írogatni. Mi ez a phaszság, hogy dolgozni sem hagyják az embert?
2021. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kioregszel, mire vegzel. Kenytelen leszel az munkan kivuli aktivitasodbol feladni, ha parkapcsolatot szeretnel. A rutin is fontos, ha mar megvan a rutinod, akkor majd lesz idod valaszolgatni is. Mit gondolsz, ez a rengeteg unatkozo ember, miert eppen munkaidoben gyakizik?
2021. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Már akinek a gyakoriról épp van munkája :D
2021. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Más is dolgozik és talál neten társat. Sokan nem telefonoznak munkában. Ha akarsz, akkor egyébként tudsz napközben is kicsit lógni netes oldalakon, pl. mikor elmész wc-re, simán írhatsz. Nem tudom, hogy mit sportolsz, de én pl. kondiztam és ott simán lehet 2 szett között írni. Főzés közben is van ám idő.


Egyébként, itt azért valami nagyon nem kerek. 1 csaj alapján nyilatkozol? Mindent csinálsz, de pont azt nem, amire vágysz? Van szociális életed, valószínű sportos vagy, jól keresel és mégis 1 lányról van szó?

2021. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!