Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkám miatt így ne számítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkám miatt így ne számítsak kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Elkezdtem online ismerkedni, de eléggé lapos a dolog. Volt egy kedves hölgy, akivel elkezdtem jót beszélgetni, de lelépett, mert keveset írtam, neki ez így nem pálya. Én nagyon sajnálom, amikor tudtam írtam neki, de munkaidőben annyi teendőm van és be van sűrítve minden, hogy egyszerűen nem tudok úgy telefonozni. Irodában dolgozom, de napi szinten járok ki terepre, vezetés közben nem telefonozok, terepen meg nem azért megyek, tinderezzek, ott eléggé kell figyelni. Irodában pedig napi szinten sok üggyel foglalkozom, amik nagyon rövid határidősök, kell a koncentráció kőmeményen (erősáramú szakterület). Délután általában főzök, edzek, illetve sulival is foglalkozom, megteszem ami tőlem elvárható a szociális életben is.


Így ezzel a munkakörrel felejtsem is el az ismerkedést?


2021. szept. 11. 10:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha túl sok az elfoglaltságod, akkor komoly kapcsolatra nagyon kicsi az esély. Inkább lazábbat kéne keresned, akinek szintén túl sűrű az élete komoly elköteleződéshez. Tinder....
2021. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!