Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel rosszabb férfiként a társkeresés?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy férfiként kisebb a kínálat és kevesebb a lehetőség, de meglepődtem, hogy mennyire gyenge a felhozatal. Női ismerősöktől sokszor hallottam, hogy mennyi kattant pasi van a neten és alig találni értelmeset, de amikor kiléptek egy kapcsolatból, szinte mind pár hónap alatt találtak valakit. Sokszor akár 1 hónapon belül is.

Na, én most pasiként adtam kicsit visszafogottan erre a fejem és nekiálltam neten ismerkedni. Nem volt konkrét célom, hogy akkor én most görcsösen gyorsan felszedek valamit, inkább csak kíváncsi voltam és próbáltam új embereket megismerni.

Ami a leginkább meglepett: A lányok közel fele foglalt volt és úgy akart volna valamit! Barátilag kezdtünk el beszélgetni és egy napon belül felhozták a dolgot.

A másik dolog, ami nekem fura volt, hogy nem igazán tudtak miről beszélgetni. Gyakoriak voltak az 1-2 szavas válaszok és amikor normálisan leléptem volna, mégis azt hangoztatták, hogy dee, velem ismerkedni akartak. Aki esetleg érezhetően nem volt érdektelenebb, ott sem nagyon volt téma. Akármiről pár mondatos véleményük volt csak, mélyebb beszélgetésekbe pedig bele sem tudtak menni. Mondjuk sorozatok terén bírták az épp népszerű netflixes dolgot, amiről annyit tudtak írni, hogy jó és ennyi... (És ez még nem is mély téma.)


Ennyire kevés neten az értelmes, tájékozott, jó kommunikációs képességű csaj? Megértem, hogy férfiakból sem főnyeremény mindenki, de ott legalább van egy csomó jelentkező és a nagy számok törvénye talán jobban játszik.



2021. szept. 11. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Te véletlenül nem fiúkkal ismerkedtél :D
2021. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem, nőkkel. Egyébként ez is érdekelne: A nők ennyire nem látnak rá férfi oldalról a társkeresésre?

És ezzel a válaszoddal már a fent említett csajok több, mint felénél jobb a humorod! :D

2021. szept. 11. 14:49
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Miért látnánk rá mi nők férfi oldalról a társkeresésre? Amúgy te sem látsz rá, az ismerőseid 1-2 hónap alatt találtak, vannak nők akik évek alatt nem találnak pedig nem elszállt vágyaik vannak. No és kikre hallgassak?


Vannak az itt nyavalygó incelek, vannak, akikkel randiztam, néha meséltek fura sztorikat. de többnyire mondták hogy nem volt gond a nőkkel, csak nem volt igazi vonzalom. Volt olyan férfi ismerősöm, aki nem értette, nekem miért nehéz elvált anyaként ismerkedni, amikor neki csak akkor nincs csaja amikor nem akar, elvált apaként.

Amit írsz, hogy kapcsolatban lévő nők írtak rád, ez vagy hazugság vagy vagy valami nem stimmel akár a társkeresővel akár veled mert a legtöbb szeretőt, szex kapcsolatot kereső pasi pont ezen kesereg, hogy azok a foglalt nők, akik csalnak, nem a társkeresőkön keresnek, hanem a környezetükben ismerkednek (kollégával, szomszéddal, baráti társaságból valakivel stb)

No de mindegy is, most mindent visszaforgattál, akár igaz, akár nem: a pasik/ nők kattantak, nem lehet velük beszélgetni és a rád írók 50%-a kapcsolatban van. Akkor most kinek könnyebb-nehezebb ismerkedni????

2021. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eleve itt kibukik az, hogy egy vadidegennel nincs téma. Nem is nagyon lehet. Ez nem olyan, mint bármilyen "normál" ismerkedés, ahol pl egy suliban megismersz valakit és egyből ott az azonos közeg, azonos tantárgy, máris van téma ha mást nem is lehet közösen utálni a legszenyább tanárt, vagy bármi. Van közös pont, lesz téma. Neten nincs közös pont, nem lesz téma. Ennyi. És a kérdésben is látszik, hogy ez sajnos érvényes.
2021. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3-as: Mivel saját bevallásod szerint is csak arra vagy képes rálátni, ami veled történik, így nem igazán értem, hogy miért érezted úgy, hogy válaszolnod kell. A válaszod sem tudom hova tenni, mert egyszerűen csak panaszkodás és eszed ágában sem volt átgondolni, hogy miről szól a kérdés.

Az külön tetszik, hogy miután bevallottan csak arra látsz rá, amit átélsz és beszűkült a szemléleted, még azt is betoltad, hogy hazudok.

Légyszi, keress olyan kérdést, amelyik témáját átélted. Talán úgy egy minimális értelem is kijön belőled.


4-es: Igen, ebben van valami. Élőben tényleg jobban kijön, ha van valami közös és nem olyan mondvacsinált az egész. Plusz, élőben csak az szán rá időt, aki tényleg ott akar lenni és nem csak fél percre előkapja a telefonját, amikor unatkozik. Köszi, ez így eszembe sem jutott! <3

Ami ezzel kapcsolatban fura, hogy évekkel ezelőtt, könnyebben találtam olyanokat neten, akikkel volt közös téma. Most annyira más a terep vagy nem tudom.

2021. szept. 11. 15:20
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Menj eloben ismerkedni, a netes ismerkedest ezek szerint nem neked talaltak ki. Igen, jon a kifogas, hogy mar csak ez maradt. Nem, neked ez sem maradt.
2021. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#5 Ja, mert a te kérdésed nem panaszkodás.... Nem, nem látsz rá a nők helyzetére, mert nem nőként ismerkedsz. De látom, ezt sem sikerült megértened a válaszból, nyilván itt lehetnek a gondok. Tudod, beszélgetni olyannal lehet, aki értelmes. Én nem azért nem látok rá a férfiak helyzetére mert beszűkült vagyok, hanem mert sokféle dolgot kommunikálnak és vagyok annyira intelligens, hogy belássam, nem férfiként csak a hallottakra támaszkodhatom. Na most nálad ez hiányzik.Innentől valóban nincs értelme veled kommunikálni.
2021. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

"A nők ennyire nem látnak rá férfi oldalról a társkeresésre?"

És fordítva sem.


Másrészt min változtatna? Semmin. AKkor sem ismerkedne senki olyannal, akit nem talál vonzónak, magához illőnek.

2021. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

6-os: Valószínűleg nemsokára élőben is fogok újra ismerkedni, csak most nagyon elvagyok havazva.

Mesélnél arról, hogy mit szerettél volna elérni a válaszoddal és milyen negatív érzések vannak benned, amit így kellett kiadnod?


7-es: Sehol sem írtam, hogy a kérdésem nem panaszkodás. Örülök, hogy ezt te is elmondtad, bár értelme igazából nem volt. A különbség kettőnk között, hogy engem a kíváncsiság hajt, téged meg egyszerűen az, hogy valami láthatóan bánt.

Sajnos továbbra sem sikerült felfognod, hogy a legtöbb ember képes a körülötte lévő világról tájékozódni és nem csak beszűkülten gondolkozik. Elfogadom, hogy neked ez így rendben van és büszke is vagy rá, de megkértelek, hogyha ennyire vagy képes, keress egy olyan kérdést, ami rád vonatkozik. Mert láthatóan, nem az hajt, hogy erre a kérdésre választ is adj.

(Azt nem tudom eldönteni, hogy nevetséges vagy szomorú, hogy saját magadról írsz le valamit, saját magad mutatod be, hogy beszűkült a világképed, majd másnak mondod meg, hogy nincs értelme vele kommunikálni. Hab a tortán, hogy mégis kommunikálsz velem.)


8-as: Mesélnél a tapasztalataidról?


9-es: De, sok férfi rálát. Valahogy a férfiak eleve érdeklődőbbek is a témára.

Amit utána írtál, az jogos.

2021. szept. 11. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!