Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy deríthetném ki a legdiszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki a legdiszkrétebben és lehetőleg hamar egy egyetemi szaktársról, hogy van-e barátja?

Figyelt kérdés
A következőket tudom róla: unokatesóval együtt lakik, vagyis ha van is barátja, nem költöztek össze. Ezenkívül van fent a képei között két nagyon régi képe, ahol egy sráccal egy pár voltak, de amúgy nem látom, hogy bármi utalna rá, hogy most lenne valakije. Vagy együtt vannak sok éve, ami lehet, vagy nem vette le egy exével közös régi képét, ami kicsit fura. A viselkedése alapján azt látom, hogy kifejezetten nyitott, talán mintha ismerkedni akarna. Valahogy rá kéne jönnöm, hogy van-e értelme próbálkoznom. Azért akarom mihamarabb megtudni, mert nem akarok úgy beletenni energiát, hogy a végén pofára esem. De túl nyilvánvaló se akarok lenni. Ötletek?
2021. szept. 11. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgettek személyesen? Szimplán hozd szóba, hogy amúgy merre lakik, messze az egyetemtől, hosszú az út a suliig, stb. Erre majd elmondja, hogy hol, merre. Te meg rákérdezhetsz, hogy naaa, kivel? Pasi, barátnő vagy család?
2021. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cseppszi ***** válasza:
100%
Nem kéne túlbonyolítani, mert magától is elmondaná ha mondjuk megemlíted neki , hogy jól érzed magad a társaságában és szivesen meginnál vele egy kávét vagy elmennél vele valahová csak úgy közösen bármit csinálni. Ha van valakije akivel inkább elmenne , azt ő magától meg fogja mondani - ez így működik , ilyen egyszerűen.
2021. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2: Naivságod lenyűgöző.
2021. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán beszélgess vele.
2021. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem teszel valamibe energiát, hogyan vársz egyáltalán eredményt?
2021. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tettem bele energiát, de csak egy hete ismerem. Az 1-es által leírt beszélgetés már megvolt, amint azt leírtam a leírásban.
2021. szept. 13. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el randizni. Ha azt mondja , hogy bocs de van barátom akkor már tudod is a választ.

Nem kell ezt túlbonyolítani.

2021. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk leírásból semmire nem lehet következtetni. Én is nyitottnak gondolom magam, szívesen beszélgetek másokkal. Fb-on nincs fenn, de egyébként 5 éve van kapcsolatom.

Szerintem a legegyszerűbb valahogy úgy puhatolózni, hogy ha szóba kerül, hogy pl. járt valahol, vagy említi, hogy mit fog csinálni a hétvégén, akkor rákérdezni, hogy társasággal megy-e, barátokkal vagy családdal, esetleg párral.

2021. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!