Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem reklámozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem reklámozza azt a külvilágnak, hogy soha nem volt barátnője, honnan tudják meg a nők mégis ezt róla?

Figyelt kérdés
Ezeknek a férfiaknak nincs sikerük a nőknél, annak ellenére, hogy nem reklámozzák a sikertelenségüket... Ezek a férfiak mindannyian annyira rosszul néznének ki, hogy egyik nő sem áll le velük, vagy mi az oka annak, hogy nem találnak senkit? A nők azonnal tudják valakiről, hogy valami gond van ott, anélkül, hogy ezt az illető férfi mondogatná?

2021. szept. 12. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Általában azok a férfiak, akiknek 20 felett nem volt még kapcsolata, vagy nem néznek ki jól, vagy a kommunikációs képességeik problémásak. Mindkettő egyből lejön bárkinek.
2021. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Az egész viselkedésén látszik, hogy nem borzolt még pinaszőrt.
2021. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
az hogy valakinek nem volt 20 felett barátnője vagy,hogy szexelt e már az nem ugyanaz a dolog,nem jár egyik a másikkal,tehát ha valakinek nincs senkije az épp lehet nem akar és valószinű a nőknek nem fog leesni hogy nem volt még barátnője
2021. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

nekem elég nehezen megy a kommunikáció nem nézek ki jól de szexeltem már és nem változtam ez miatt csak úgy mondom nem jelent szó szerint semmit.

Csak azért mert valaki dugott nem lesz jobb ember.

2021. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
kolléga valahogy mégis leszűrte rólam. Öreg vallásos pali. Talán ezért gondolta, ha nincs nőm még nem láttam pinát sem. Mindenesetre nem adtam neki igazat, mégha igaz is volt. 32 évesen ebben semmi büszkeség nincs. Inkább kínos. Viszont én nem is vágyok kapcsolatra. Nem azért nincs, mert ennyi ideje lekoccoltak, hanem azért, mert nem is kerestem és kerültem az ilyen szitukat. Egyrészt a magány és az, hogy a magam ura vagyok semmivel nem cserélném el. Introvertált típus vagyok, tehát zárkózott. A másik rész, hogy kínos lenne, ha szóvá kéne tennem, hogy nem voltam még úgy nővel.
2021. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rólam nemigazán mondja meg senki, ha valakinek nagynehezen elárulom mindig meglepődik rajta, volt hogy azt hitte az illető szivatom. Bár végeredményben sokra nem megyek vele, hogy ügyesen rejtegetem.
2021. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megérzik, látják az esetlenségüket helyzetekben.
2021. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tényleg úgy kiszagolják a nők a szüzességemet, mint farkas a vérszagot.

Na meg hanyatt-homlok menekülnek is tőlem szinte.


Az #1 válaszára reagálva, hogy csúnya vagyok-e, azt nem tudom. Kommunikációs problémáim valóban vannak, egy kicsit beszédhibás vagyok, de ha feloldódom, akkor jól megy a kommunikáció. Kell nekem egy 5-10-15 perc.


21F

2021. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudják, de nem nehéz kitalálni férfiként sem.
2021. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!