Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,hogy bírjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,hogy bírjátok a nagyszájú,határozott,nyers nőket?

Figyelt kérdés
Aki férfiakat megszégyenítő módon határozott,nem köntörfalaz mindjárt elmondja ami nem tetszik neki kíméletlenül.
2021. szept. 13. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha a nyers őszintesége nem párosul intelligenciával, akkor sajnos közönséges.
2021. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
Szeretik őket.
2021. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Az a lenyeg hogyan mondja. Azt a not, aki harcterre varazsolja az otthont, azt otthagyjak a ferfiak, nem hianyzik a permanens haboru.
2021. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 hollófernyiges ***** válasza:
48%
Szép, szép, de otthonra nem kéne.
2021. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen.
2021. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a külvilág felé vagyok csak ilyen, úgy értve ha betolakodnak elém a sorba, akkor nem húzom meg magam csendben, hanem kiállok magamért. Ha pl bunkózott a pincérnő, dobálta a tálat elénk, akkor a végén mikor húzta a száját, hogy nem kap borravalót simán megmondtam, hogy miért vagy olyan is volt, hogy egy nagydarab kopasz pasi elkezdett üvöltözni egy ügyintézővel, akkor odaálltam és megvédtem a csajt. De a pasijaimmal soha nem voltam ilyen, mert tudom, hogy a férfiaknak szükségük van arra az érzésre, hogy ők 'hordják a nadrágot'. Ezért egyébként nagyon sok ' jelentkezőm' volt szingliként. A jelenleginek csak az nem tetszik ebben, hogy nem mehet a kedvenc éttermébe miattam, mert tuti beleköpne a kajánkba az a pincérnő. Vagy már előre fogja a fejét a reptéren, mert látja, hogy tolakodni készülnek elénk :D De szerintem titkon tetszik is neki, hogy nem kell ilyenkor veszekednie, hanem megoldom helyette.
2021. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bírom, de engem rendszerint kinyírnak a stílusukkal.
2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!