Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenleg ennyire lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg ennyire lehetetlen normális lányt találni a korosztályomban?

Figyelt kérdés

A húszas éveimet taposom. Volt egy hosszabb kapcsolatom, ahol a lánynak beütött, hogy élni akar. Szóval, vége lett. Rá 2-3 hétre már mással szexelt.

Oké, megesik, de kb. mi voltunk az egyetlen kivétel a környezetünkben, akik hosszasan együtt voltak és nem volt félrelépés vagy egyéb negatív dolog. Így mi is szétmentünk és nem látok egy normális példát sem, szóval fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek...

A környezetemben lévő kapcsolatok egy része olyan, hogy a nők beteges srácokra gerjednek, akik kihasználják, verik őket és egyebek. A másik részükben elvannak valakivel, aki mellett elég gyakran félremennek.

Őszintén szólva, ehhez nekem semmi kedvem. Megpróbáltam ismerkedni, de csak gázabbnál gázabb csajokba botlottam. Nem gondoltam, hogy ilyen a felhozatal, de borzalmas. Egy nő hetek után vallotta be, hogy amúgy van 2 gyereke. Egy másik csajnak pszichés problémái vannak. Volt, aki foglalt volt, de azért ismerkedjünk... Egy másiknak titokban volt pasija, egy sokadikat csak szexre használtak.

Erre amúgy jöhet az a szöveg, hogy rossz helyen ismerkedem, de ez teljesen vegyes helyzetből hozott ismertségek. Munkahely, egyetem, net, stb.


Beszélgettem ismerősökkel a helyzetről, általában egyetértettek velem, de normális tanácsot senki sem tudott adni. Volt a "majd lesz valaki, nem kell erőltetni" és a "nem jó helyen keresek". Ezekkel egyáltalán nem mentem sokra.

Valaki van hasonló helyzetben és tud használható tanácsot adni, hogy élte meg?



2021. szept. 14. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Maradnak a pasik.
2021. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért érzem azt, hogy egy "óriási" empátiával megáldott nő vagy?
2021. szept. 14. 23:56
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Jár neked az empátia? Milyen jogon.
2021. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hú. Azért örülök, hogy olyan mélyen még így sem vagyok, mint te.
2021. szept. 15. 00:01
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Én nő vagyok, és pont ma beszélgettünk erről a legjobb barátnőmnek, hogy tényleg elképesztő, amit művelnek ma már a nők. Sőt inkább azt mondanám, hogy amit az emberek, mivel a férfiak sem különbek, szóval én is igazat adok neked ebben. Nem tudom, hogy hol kellene ismerkedni, mivel például én nem vagyok fent társkeresőn és ritkán járok szórakozóhelyre is, így például én sem tudok megismerni új embereket ezek által, de szerintem szórakozóhelyeken is próbálkozhatsz, barátkozni elsődlegesen persze, esetleg a haverokkal, hogyha elmentek iszogatni, hozzátok csapódik 1-2 lány a társaságba olyan szempontból, hogy haverkodtok, aztán ebből később lehet kapcsolat is, de jó barátság is. L
2021. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az a fura, hogy én is egyre több nőtől hallom ugyanezt. Tényleg nem szentek a pasik sem, én sem ezt mondom. De, mintha valahogy mostanában több lenne az érzelmes srác, aki komoly kapcsolatra vágyik, de női részről ez meg egyre ritkább.

Annyira nem vagyok bulis, szóval nem érzem az én világomnak, hogy egy diszkóban leszólítsak csajokat és amúgy sem tudnánk beszélgetni, mert akkora lenne a hang. A házibulikat bírom, de mostanában a haveri körben ilyen téren elég nagy a pangás.

Neked az eddigi kapcsolataid hogy sikerültek, miért lett végük?

2021. szept. 15. 00:08
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

A nőgyűlölőknek globális szinten rengeteg olyan barátnőjük van, akik osztják a nőgyűlölő nézeteiket.


Hihetetlen.

2021. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szóval, te annyira nagyszerű embereket ismersz, hogy éjfél után is itt lógsz, ahol a megkeseredettséged tolod? Ha ismered magad, akkor már gázabb embereket ismersz, mint én, úgy tűnik...

A nőgyűlölet meg mégis hogy jön ide? Te épp részeg vagy?

Tényleg sajnállak. Magányos lehetsz, ha neked ez a szint élvezetet nyújt.

2021. szept. 15. 00:12
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

"De, mintha valahogy mostanában több lenne az érzelmes srác"


Inkább érzelGŐS. Baromira nem ugyanaz a kettő.

2021. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "építő" jellegű hozzászólásaid! A következőkben természetesen nem reagálok rájuk. Értelmesebb emberektől várom a válaszokat.
2021. szept. 15. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!