Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iphone-os csaj, Androidos pasi jól összeillenek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha az egyiknek xboxja van, a másiknak meg plélyszélysönje.
2021. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Erről a telefonokat kell megkérdezni.
2021. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2021. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone legyen jailbreak-elt, mert csak ugy lehet file-t kuldeni Androidra :)



37F incel

2021. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ájfón... A gazdagok - teljesen felesleges - státusz-szimbóluma. Ennek megfelelően aránytalanul sokba kerül (kedvencem amikor a "felújított" változat annyiban tért el a régitől, hogy picit nagyobb volt(?), de azért lehetett még többért árulni a birka amcsiknak), ráadásul nem elég, hogy drága, még minden másért is fizetni fogsz. Mikrotranzakció, webshop... Fizess, birka!
2021. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a talefonodnak apárkapcsolatodhoz?

Nekem iPhone-on van, barátomnak Huawei.

Nem értem hogy kapcsolódik össze a te fejedben a két dolog.

22L

2021. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

#5


Nekem van egy 2012-es iPad-em. Egyetlen baja, hogy nincs szoftvertamogatas egy jo ideje. Aksi is teljesen jo, nem lett sose cserelve. Ez nem mondhato el az Androidos cuccokrol. Alt. 2 evente akkucsere. Huawei Mate 20 X a masodik aksit es a harmadik kijelzot "eszi". Samsung flagship modelljenek a kijelzojebe "beleegett" a YouTube. Elvittem a szakszervizbe, nem akartak garanciaban javitani. Tehat ezek miatt kerul annyiba az alma....


"nem elég, hogy drága, még minden másért is fizetni fogsz. Mikrotranzakció, webshop... Fizess, birka!"



Checkra1n, Cydia a megoldas.



De amugy az Android is kezd szettyo lenni, nem akar a YouTube Vanced feltelepulni a 11-es frissites utan, tovabba a Huawei-n le van kodolva a bootloader es 2018 ota nem adjak ki a kodot. Ugyhogy zarkoznak ok is szepen fel az almaekhoz :)



37F incel

2021. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha ryzen es, ki van zarva. Csak intel, min i5 es 16g memoria meg vizhites es egy kis rgb
2021. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Én androidos lányként tuti nem járnék iPhone-os faszival.
2021. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Andoidos csóróval sosem kezdenék, akinek pedig valami kínai szarja van azzal pláne nem. (N23)
2021. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!