Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire tartjátok fontosnak, hogy egy kapcsolatnál minél előbb kiderüljön, hogy szexuálisan összepasszoltok-e s mennyi időt engedtek az összecsiszolódásnak s fejlődésnek e téren?

Figyelt kérdés
Kort s nemet írjatok légyszi. Köszi

2015. máj. 31. 11:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha csajokat kerdezel felkialtojellel akkor miert irjunk nemet????
2015. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Azt nem tartom fontosnak, hogy minél előbb kiderüljön, vagy is nem fogok az első randin ágyba bújni senkivel.

Azt viszont szerintem lehet érezni, hogy fejlődőképes-e a dolog, vagy abszolút veszett ügy. Szerintem pl. a méretbeli adottságokon nehéz változtatni és összecsiszolódni. Például ha egy férfi viszonylag vékony méretekkel rendelkezik, a nő meg kicsit tágabb, akkor esélytelen, hogy annyira élveznék a közös szexet valaha is. Vagy éppen fordítva, ha egy nő túl szűk, a pasas hozzá képest vastag, akkor fájdalmat okoz, kellemetlenné teszi ez az együttléteket.

Egyébként összességében csak ezért még nem hagytam el senkit és nem is szándékozom, de fontos a jó szex és ha úgyérzem nem működik és a másik nem is hajlandó változtatni, akkor szerintem fölösleges erőltetni. 25/L

2015. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Már az elején kiderült nálunk, hogy nem passzolunk, de bírtam őt, később meg is szerettem, úgyhogy adtam neki esélyt. Fél évig bírtam, utána sem ment, úgyhogy szakítottunk.

23N

2015. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszek ebben, hogy "szexuálisan passzolás". Az egész csak odafogyelés és szeretet kérdése. Ez egy olyan dolog, amiben lehet javítani, változtatni. A személyiség megismerésére több idõt szánok, mivel az adott, és nem nagyon változtatható.

25/n

2015. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
4.és ha kicsi a kukija?
2015. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

"nem hiszek ebben, hogy "szexuálisan passzolás (...)"


3-as vagyok. Fél évig szenvedtünk, próbálkoztunk, de nem volt meg a szenvedély, ráadásul neki nem igazán ment gumiban, én meg nem akartam foggátlót szedni, mert azt a a libidóm bánja.

2015. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

#1


Abban a pillanatban, hogy kiírtam, én is rájöttem erre. :)

Utána töröltem, legalábbis azt hittem, hogy töröltem. De nem sikerült.


Mindegy is, mert úgy is válaszol olyan is, akinek nem szól a kérdés. Ez ellen nem lehet mit tenni.

2015. máj. 31. 12:25
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Én fontosnak tartom. Főleg, hogy én szex nélkül szerelmes sem tudok lenni. Vagy csak még nem vártam meg azt az időt soha, hogy szex nélkül is kialakuljanak a dolgok :D Az biztos, hogy gyorsítja az érzelmi folyamatokat. Már ha jó.


Viszont elsőre nehéz igazán jónak lenni. Ezen a téren is ismerkedni kell a másikkal, összeszokni, szóval nyilván hagyok rá időt. De ha már hónapok óta csak szenvedés az egész, akkor valószínűleg nem lesz hosszúéletű a dolog. Mondjuk, ilyen még nem volt, könnyen alkalmazkodtam eddig mindig mindenkihez, de ha már nekem sem megy a dolog, akkor ott tényleg nagyon nincs értelme erőltetni.


22/l

2015. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

szerintem fontos. de nálam is többnyire előbb volt szex, utána szerelem :D nem szoktam várni, váratni a dolgokra. ha szex rossz, akkor én nem akarok az illetővel lenni. van amiben lehet fejlődni és van, amiben nem, ez is kiderül az elején. mostani barátommal az összecsiszolódás annyit takart, hogy már az elsők is jók voltak, azóta meg csak még jobb lett, jobban megismertük egymást. ha az első alkalmak rosszak, mondjuk méretbeli gondok vannak, sokadik alkalom után is gyorstüzelő, csak a saját kielégülése fontos, vagy számomra nem tolerálható perverziója van, stb akkor nem folytatom a dolgot.

20L

2015. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon nagy eltérések már az ismerkedési szakaszban ki szoktak derülni (például extrém fétisek, amikkel én nem tudok azonosulni, vagy teljesen eltérő szexuális étvágy, vagy szexuális kultúra, akkor nem sok esélyt látok a csiszolódásra. Hangsúlyozom: túl nagy eltérések esetében.


(És itt nem méretbeli eltérésekre gondolok, mert bizony ezt a nő tudja orvosolni, túl tág hüvely esetén intimtornával, illetve a nagy méretet is meg lehet tanulni élvezni lazítással, ezt tapasztalatból írom.)


Ha azonban teljesen mások a vágyak, elképzelések, preferenciák, azon nem igazán lehet változtatni.


Minimális eltérések esetén viszont könnyedén lehet csiszolódni, pláne, ha a szándék megvan (mert az sincs meg mindenkiben).

2015. jún. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!