Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted nem "beltenyészet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted nem "beltenyészet" ami zajlik?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy az utcán nem mernek megszólítani emberek, számukra tetsző személyt, hanem leginkább az ismerősnek az ismerőse meg a kolléga, esetleg közelben lakóból lesz a pár. Szerintem ez sajnálatos. Mintha ez természetesnek lenne véve, hogy ez így teljesen jó, hogy van adott választék, azt ebből kell választani, "jóvan az."

2021. szept. 16. 19:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez azokra nézve szar (és ha őszinték akarunk lenni, akkor sajnos egyre több ilyen ember van) akik egyáltalán nem / nehezebben tudnak szocializálódni, nincsen semmi hobbyjuk, baráti társaságuk, ahol megfordulnak nők is.


De ettől még szerintem ez a normális, nem pedig az, hogy a "sikeresebbek" úgy váltogathatják a partnereiket a Tindernek köszönhetően, mint más az alsógatyáját (ha éppen úgy akarják), másoknak meg egy épkézláb beszélgetés sem jön össze (most az átlagos férfitöbbletre gondolok). Végülis hol máshol ismernéd meg legjobban a leendő párodat, mint valami olyan társaságban / tevékenység közben, ahova mindketten jártok / amit mindketten szerettek? Nyilván random embereket is leszólíthatsz az utcán, aztán vagy nyitottak rád vagy nem, de mivel idegen vagy ezért sokszor még ha az esete is lennél a másiknak lehet, hogy offolni fog, a fentebb és a kérdésben felvázolt helyzet meg azért előnyös, mert ad egy jó keretet az ismerkedésnek, hiszen mindkettőtökben van valami közös.

2021. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
-Te Ásszon! Hogy szalad az idő. Nemrég még a lányom voltál, utána a feleségem, most meg az anyósom vagy!
2021. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell túlagyalni a dolgokat? Bejön? Ha igen, akkor nyitsz, ha nem, lekoptatod. Ezért nincs az "okos" embereknek barátnője/barátja, mert mindent túlagyalnak
2021. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. Túl sok ma már a "Nekem jogom van..." téma, így jó, hogy nem merünk ismerkedni, leszólítani valakit is az utcán valamiért.
2021. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolsó igazat szólt, ma már mindenkinek mindenhez “joga van”, annyi frusztrált ember van, nem teszem ki magam annak, hogy ha valakit kedvesen leszólítok az nekemesik fröcsögve hogy pl “hogy merészelsz engem nőként kezelni te himsoviniszta vadbarom, én igazából optimerqurialszexuális vagyok, add meg a tiszteletet nekem te utolso lecsuszott kispocs”
2021. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

A fő kérdés, hogy miért akarod másoknak előírni kivel ismerkedjenek, vagy hogy hogyan?

Senki nem akadályoz meg téged, hogy ismeretleneket leszólíts. (Már, ha megfelelő módon teszed.) Más meg intézi, ahogy neki tetszik.

2021. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sajnos nem értetek. Nem tudom megfelelően részletesen kifejteni a történetet. Picit próbálok segíteni a dolog megértésén.


"Ne állj szóba idegenekkel! - "nevelés" / "Megtalálod az igazit a nagy világban, mindenkinek van egy párja, egy igazi szerelme. - Kiütik egymást...


"Légy önmagad!" / - Mellette, "nevelés" - " Akkor kapsz csokit, ha úgy viselkedsz, ahogy én akarom, tehát nyomd el magad, csendben legyél..."


Ez még mindig nagyon karcsú, hogy érthető legyen, mire gondolok, de ez van. Mindegy is, mivel ez csak a kötelező kérdésem egyike volt, a korlátozásmentesebb ténykedéshez az oldalon.. :)

2021. szept. 17. 17:21
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
Összefoglalom a problémádat: Lúzer vagy és nincs nőd, de ezt nyilván nem akarod beismerni, ezért a világot okolod. Nem újdonság, rengeteg ilyen balfék van, tucat vagy.
2021. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Most tényleg játszunk olyat, hogy írjam azt, dobj egy facebook linket, majd egyeztessünk. Én hajlandó vagyok oda utazni, ahol te vagy... De vajon, elmondanád ezt személyesen is? Megmutatnád? Mernél részt venni olyan játékban, hogy a másik fél által meghatározott személyt kell megszólítani utcán, olyan módon, hogy az sikeres legyen, tehát minimum néhány perces beszélgetés, kontakt meglegyen? - Felesleges amúgy, nyilvánvaló számomra, hogy te is a tömeget képviseled ilyen primitív kommenttel, akinek eddig tartanak a készségei, hogy látatlanba "ugat a neten." Aztán lehet tévedek, lepj meg egy linkkel, aztán értekezünk, nézzük meg, ki, kicsoda és micsoda valójában. Az, hogy te "vélt" faszagyerek vagy, itt... Az nagyon karcsú az életben. :)


Ezzel valójában csak felhívni kívánom a figyelmet arra, hogy gondolkozz, gondolkozzanak a tömegek, mielőtt primitív magatartást tanúsítanak...

2021. szept. 17. 18:39
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Látom nagyon betalált, amit irtam ;)
2021. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!