Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezíti meg az ismerkedést manapság az, hogy az emberek általában vékony, sportos, átlagos külsejű felet akarnak, de a lakosság majdnem fele el van hízva?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Vékony vagyok, mégsincs barátnőm, nem ezen múlik.
2021. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Túlsúlyos vagyok, sosem volt gondom a párkapcsolatokkal. Nagyjából csak akkor voltam egyedül, amikor ilyen döntést hoztam.
2021. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
A kérdésed alapján najdnem 50%-al.
2021. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnehezíti. De ezért kell tenni az elhízás ellenen.
2021. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Telt alkatu vagyok, es soha nem volt gondom a pártalalálással! Sőt! Viszonylag magasak az elvárasaim is!
2021. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok és magas. Mégsincs még véletlenül se egy normális pasim.
2021. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én kifejezetten sovány nő vagyok, nem olyan sok választ már el attól, hogy kijelenthessem, egy évtizede semmi, még szex sem, pedig fiatal vagyok. Nem ismerek olyan túlsúlyos nőt, akinek hasonló problémája lenne, velem ellentétben nekik - pont ahogy a 2-es írta -, nagyjából akkor nincs senkijük, amikor nem akarják, hogy legyen. Ennyit erről. Sztereotípiák...
2021. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!