Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlag férfi lakosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag férfi lakosság valóban nem tudja teljesíteni a nők igényeit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ma feltettem egy kérdést ...válaszok szerint nem kell a nőknek, hogy akivel randiznak(30+) legyen sajàt lakása/autója. Màshol ìrjàk legyen egzisztenciàja ami sajàt házat takar, vagy modern albérletet. Másik sokat ismételt igazság nők 90%ának a pasik 10%a kell...ergó pasik 10%a ki tudná elégìteni
2017. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszabb ***** válasza:
67%

Háromszobás belvárosi lakás a fővárosban (érték: minimum 40 millió), felső-középkategóriás autó (érték: minimum 8 millió), jómódú, rendezett család rendezett anyagi háttérrel (apuci-anyuci vállalkozók, cégvezetők), makulátlan macsó külső, három diploma, negyedik folyamatban, három idegen nyelv perfekt, népszerűség, befolyás, bulik, tengerpart, a pénz dőljön dögivel.


GARANTÁLT SIKER! 👌


Komolyan, a nők azt képzelik, hogy vagy havi 200-ból birodalmat lehet építeni, vagy hogy minden férfi magánzó. Ők bezzeg csak betipegnek lábujjhegyen a párkapcsolatba a tangával megtömött retiküljükkel. Részükről letudottnak tekintik az "elvárás" teljesítését...

2017. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a nők 80%-ának a pasik alig 10%-a kell, így az átlag valóban nem tudja.

Ezért fordulhat elő, hogy a bulikirály helyimenőcsávó egyszerre 5 barátnőt is tart.

2017. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én mégcsak nem is ismerek ilyen palit, akire a #2 által felsorolt dolgok ráillenek. Soha nem is ismertem.

A barátnőim, környezetemben élő nők sem.

És mégis voltak jelöltek, pasik az életünkbe.

Ez egy önnyugtatás, amivel le lehet passzolni a dolgot, hogy "áh, irreálisak az elvárások, úgysem lehet teljesíteni, ezért nincs nőm". Nem luxuskurwákat kéne kipécézni, máris könnyebb lenne a helyzet. Persze az átlag nőnek is vannak igényei, de nem ezek, amik fel vannak sorolva.

2017. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

huuu a 2. mekkora igazságot írt!!! pontosan így van.

a nők sok mindent elvárnak, cserébe viszont ő annyit ad hogy "nő".

sok sok dolgot lehetne erre írni.

pro és kontra stb.

de azért piszkosul érdekes, hogy míg azt vetítik felénk, hogy semmi sem számít, csak a belső, azért a saját élete egy kicsit mindenkinek kivétel :D

plusz nézzük már meg a módosakat, jóképűeket sikereseket...valahogy mindig kapcsolatban vannak, áés nem is akármilyen nőkkel. :)

2017. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

"nem is akármilyen nőkkel. :)" => Na itt a kutya elásva. Hogy többnyire csak ezeket a nőket veszitek észre. De a belső értékek akkor titeket se mozgatnak annyira. Mivel ezek a nők az életük minden energiáját és pénzét (vagyis inkább sok esetben az aktuális hapsiét) a külsejükbe fektetik.

Ők a feltűnőek, nyilván. De akkor nem kellene a fordítottján csodálkozni és háborogni.

Ez egy oda-vissza dolog...

2017. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt a r*hadt, tényleg nagy igazságot írt a második.

Ja nem. :) Ha elvárás a 40 millás lakás Budapest belvárosában, akkor mondd már meg nekem, hogy a vidéki emberek hogyan ismerkednek?


Elárulom, hogy én is vidéki vagyok, és a legtöbben egyáltalán nem vagyunk boldogtalanok amiatt, hogy nem ér 40 millát a lakásunk, vagy hogy nem a fővárosban vagy annak közelében van. :))


Inkább az átlag lakosság azokat az igényeket nem tudja teljesíteni, hogy lehessen valakivel őszintén beszélgetni, megbízni benne, és hogy ne csak jóban, hanem rosszban is kitartson az ember mellett. :) Persze vannak kivételek, én is megtaláltam azt az embert, aki mellett boldog vagyok, és még több nőismerősöm is van olyan pasival, akivel bármit meg tud beszélni, nem kell feszélyezve éreznie magát előtte. :))


21/L

2017. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem. És minden nő pénzéhes kva.

#facepalm

2017. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdetnek nem az olyanokkal kéne ismerkedni, akik arra várnak, hogy a pasijuk vegyen meg nekik mindent... Sosem értettem, miért jó az, ha valaki ennyire kiszolgáltatott. Sokkal nagyobb öröm egyébként is, ha valaki a saját pénzéből vesz meg valamit, és mellesleg úgy takarékosabbá is válik az ember. Nekem is ösztöndíjból összejött már 100 ezer, még se szórtam el, hanem inkább félreraktam.


A külső pedig mindenkinek számít valamilyen szinten, és ha valaki azzal jön, hogy csak olyat várj el, amit te is tudsz nyújtani, akkor ez stimmel is. Ha valaki szép és csinos, miért jöjjön össze olyannal, aki a közelébe sincs a jó külsőnek? És körbenézve az utcákon ezerszer több a szép lány, mint a jó pasi. Bár tény, hogy egy részük csak a smink miatt, de legalább igényesek.


Szerintem az sem hú de nagy elvárás, ha valaki magabiztos, határozott férfit keres. És nem a menőzés miatt, hanem mert az ilyen emberek életképesek. Ahhoz, hogy valaki találjon egy rendes munkahelyet, kellenek célok, kell kitartás, kell hozzá tanulni, stb. És egy kapcsolat is onnan indul, hogy képes vagy megcsókolni a másikat, randira hívni, és így tovább.


Ezek nem elvárások, hanem egyszerűen csak túl sok manapság a lányos vagy buta férfi.

2017. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten egyet értek a kettes válasszal. Azért nagyon sok olyan nő van, aki elvár mindent, cserébe annyit ad bele a kapcsolatba, hogy szétteszi a lábát. Erre mondtam azt, hogy ha nőknek elég le..pni néhány fa..t és rögtön meg van oldva az összes problémája. Munka, lakás, autó, stb... Míg nekünk, férfiaknak mindezért meg kell dolgozni. És mivel én megdolgozom mindezért, és megteremtem önmagamnak mindezt, ezért soha nem fogom megosztani az életem egy buta libával, csak azért mert jól néz ki. Pont lesza..om ha valakinek nem tetszik a 24 éves felső-középkategóriás autóm, csak mert nem új és nem csilli-villi. Buta libák miatt nem veszek újat, semmi szükségem rá. Az utóbbi években már nagyon megválogatom, hogy kikkel állok szóba, és a plázacicákat nagy ívben kerülöm. Sőt, még inkább én vagyok bunkó velük, pedig nem szoktam, de ezt érdemlik ezek.
2017. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!