Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda ismerkedni ehhez a lányhoz ?

Figyelt kérdés

Na az a lényeg, hogy egyetemen az egyik órán van egy lány, aki eddig szimpatikusnak tűnik, és szeretnék vele ismerkedni, csak még nem mertem oda menni hozzá beszélgetni....De amúgy eddig úgy láttam hogy ő se az a nagyszájú lány, van 1-2 barátnője akikkel szokott beszélgetni, és suli előtt se láttam még bandázni

Szóval az a baj, hogy nem tudom mivel kéne indítanom, mivel szólítsam meg, meg eleve nem gáz így a harmadik héten odamenni ismerkedni ? Úgy értem, hogy ekkorra már mindenki megszokta találni a maga kis társaságát, mivan ha a háta közepére se kíván?


Meg azt se tudom, hogy milyen ürüggyel menjek oda hozzá? Szerintem így a harmadik gyakorkaton ciki lenne már megkérdezni hogy ő is arra az órára vár-e

Még arra gondoltam hogy talán azt megkérdezhetném tőle hogy volt e az a heti előadáson és tetszett-e neki.. csak itt is azon aggódok hogy nem olyan a semmiből jövő kérdés? Mármint, éppen telefonozik például aztán egyszer csak odajön valaki ezzel..



2021. szept. 19. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túl komplikálni. Menj oda hozzá és mond, hogy láttad az xy gyakorlaton és szerinte milyen. Ha szerencséd van, akkor elkezd veled beszélgetni és megkérdezheted tőle a végén, hogy lenne-e kedve este valahova beülni veled. Ennyi!
2021. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én lányként nagyon örülnék, ha ilyen helyzetben odajönne valaki hozzám, szóval csak bátorítani tudlak, hogy tedd meg a lépést! Tényleg lazán, nem kell túlgondolni, aztán úgyis majd alakul valahogy. De muszáj hogy bevállaljunk kockázatokat az életben, különben mindig egy helyben maradnánk...hajrá hajra:)
2021. szept. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mindenképp menj oda hozzá! Én is nagyon örülnék, ha odajönne hozzám egy srác ismerkedni. Kezdésnek tényleg beszélgethettek az óráról/oktatóról vagy úgy az egyetemről. Aztán kialakul!

Sok sikert!

2021. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem problémád az önbizalmaddal van, nem arról van szó, hogy nem tudod mit mondj.


Egyszer amikor egyedül meglátod, nyugodtan menj oda. "Szia, te is várod az előadást? Hogy tetszett X és y?".


Ne gondold túl, ő is egy ember, aki az órára vár. Azért mert külsőleg számodra gyönyörű, még ugyanúgy szeret másokkal beszélgetni.

2021. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Az igazság az kérdező, hogy én már egyetemen, ami tényleg a legjobb hely lenne ismerkedni mert mindenki még kb. egy szinten van az életében, de a lényeg az, hogy már itt el vannak szállva a lányok maguktól...


Látod a válaszolók is TE menj oda, TE csináld ezt stb. stb, na és miért?


Elárulok neked egy titkot amit a nők nem fognak bevallani neked soha, de ŐK választanak. Ha egy nőnek tetszik egy srác, nyomulni fog, mindenki a maga módján de nyomulni fognak, szendén, erőteljesen, rafináltan, nyíltan stb. de próbálkozni fognak, páváskodni stb....


Én ebben hiszek. A férfiak megpróbálhatják felhívni magukra a figyelmet minden módon de a végén úgyis a nő választ...


Ha egy nőnek kellesz JELEZNI fogja hidd el. Ha viszont nem azt is, úgy hogy SEMMIBE vesz. Én nem égetném magam...


Ha nem vett észre órán téged az azt jelenti nem akar tőled semmit.


Ne égessed be magad.

2021. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


És ha mondjuk a lányon éppen fülhallgató van akkor is menjek oda? Nem zavarnám?

2021. szept. 24. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!