Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Anyukám 3 éve özvegy és ismerkedne férfiakkal, mert rossz egyedül neki, viszont én nem tudom hogy viszonyuljak ehhez. Segítsek neki?

Figyelt kérdés

39 éves.Már mondogatta,hogy talán társkeresőn kellene regisztrálnia,és hogy segítsek neki,mert nem ért hozzá.

Viszont bennem olyan kettős érzések vannak,nem is tudom mit gondoljak a dologról :S

17l


2014. okt. 14. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az élet rendje, engedd, és bátorítsd, hogy ismerkedjen.. Tudod mennyire hiányozhat neki a szeretet? Hát ne állj útjába...
2014. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg részvétem :(
2014. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy magányos, boldogtalan Anyu sokkal rosszabb, mint egy boldog, akinek van egy társa, akire számíthat. Én Anyukám 5 évig maradt egyedül, már az agyamra ment, annyira magányos lett, folyton ránk telepedett, nem volt társasága. Amióta van élettársa, ég és föld, madarat lehet vele fogatni, utazgatnak, vannak programjaik.

Sajnos Édesapádat már semmi nem hozhatja vissza, Anyukád viszont nagyon fiatal még, hadd legyen boldog.

2014. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csabika1971 ***** válasza:

Egyet értek az elsővel. Ne állj az útjába, sőt. Ahol tudsz segíts neki, támogasd őt.

Így valamelyest lesz lehetőséged valamelyest alakítani a dolgokat kit is választ.

Mert ha elhatárolódsz és anyád magától keres, mert esetlegesen azzal nem tántorítottad el a céltól. Akkor lehet olyant választ akitől még a hajad is kihullik.

2014. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmetekbe:



Big Bang Theory (Agymenők)

7X18 The Mommy Observation


Leírás:

"Aztán Sheldon iszonyatosan kínos helyzetbe kerül. Konkrétan rajtakapja mélyen vallásos anyját (Laurie Metcalfe), amikor az éppen egy férfival szeretkezik. Sheldon és Howard ekkor egy bárba menekülnek, ahol Wolowitz elmesél egy történetet saját gyerekkorából és bármely furcsa ez hat Sheldon érzelmeire(?) és mégsem lesz örihariban az anyukájával. Újra felkeresi, de az ügy nem megy túl simán..."



[link]

2014. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!:)
2014. okt. 14. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem támogasd, ő is támogat mindenben...és fontos, hogy boldog legyen! ne legyen magányos!
2014. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Edesanyad nagyon fiatal meg ahhoz hogy egesz eletere egyedul maradjon. Nagyon szomoru ami tortent, de az elet megy tovabb.


Segits neki es tamogasd. Megerdemli hogy boldog legyen, nem?

2014. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha találna valakit, akivel boldog.

3 év nagyon sok idő egyedül.

2014. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kisgyerek lehet féltékeny, ha anyukája figyelmét ezentúl nem csak rá, hanem egy férfira is fordítja, de egy 14 feletti fiúnak/lánynak, aki családja helyett már egyre inkább kortársaival, szerelmével szereti tölteni a szabadidejét, ez már csak jó.


Egészséges 39 éves nő testi, lelki boldogságához hozzátartozik a férfi, elég ha ennyit gondolsz róla.


Ha anyukád megtalálja egy férfi mellett a boldogságod, azzal te is jól jársz, mert akkor nem telepszik rád, több szabadságot kapsz.

2014. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!