Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda ismerkedni ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés

Na az a lényeg, hogy egyetemen az egyik órán van egy lány, aki eddig szimpatikusnak tűnik, és szeretnék vele ismerkedni, csak még nem mertem oda menni hozzá beszélgetni....De amúgy eddig úgy láttam hogy ő se az a nagyszájú lány, van 1-2 barátnője akikkel szokott beszélgetni, és suli előtt se láttam még bandázni ( bár eléggé összezavarodtam mert facebook-on elég sok ismerőse van, de amúgy itt se az a minden nap posztol valamit típusú egyébként )


Szóval az a baj, hogy nem tudom mivel kéne indítanom, mivel szólítsam meg, meg eleve nem gáz így a harmadik héten odamenni ismerkedni ? Úgy értem, hogy ekkorra már mindenki megszokta találni a maga kis társaságát, mivan ha a háta közepére se kíván?



Meg azt se tudom, hogy milyen ürüggyel menjek oda hozzá? Szerintem így a harmadik gyakorkaton ciki lenne már megkérdezni hogy ő is arra az órára vár-e


Még arra gondoltam hogy talán azt megkérdezhetném tőle hogy volt e az a heti előadáson és tetszett-e neki.. csak itt is azon aggódok hogy nem olyan a semmiből jövő kérdés? Mármint, éppen telefonozik például aztán egyszer csak odajön valaki ezzel..



2021. szept. 21. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Jol tippelem, hogy nem te vagy a felnott ferfi archetipusa? Komolyan egyetemre jarsz es arrol irogatsz ki kerdeseket, hogy megkerdezel egy lanyt, hogy melyik orara var? Mi tortent a ferfiakkal?
2021. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Mondd el az igazat. Megdugnád. Úgyis erre megy ki a játék.
2021. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Óra előtt próbáld elkapni, úgy könnyebb. :) "Ugye te is XY órájára jössz? Mit gondolsz róla, vajon milyen lesz a vizsga.../ Te mennyire tudsz nála jegyzetelni? Stb."


Aztán ülj esetleg a közelébe, pici interakciók, egy mosoly, stb. óra közben is belefér.


Óra után meg kérdezd meg, hogy meghívhatod-e egy kávéra abban a szünetben.


Drukkolok! :)

2021. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves 3as válaszoló :)


Tudom, hogy még több példát is írtál, de én a "Ugye te is XY órájára jössz?"

kérdéstől csak azért tartok, hogy nem ciki ezt így a harmadik heti gyakorlaton feltenni? Mármint hogy így a harmadik gyakorlaton se ismerem fel hogy eddig egy csoportban voltunk eddig is... vagy csak én gondolom túl?

2021. szept. 21. 17:22
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Odamész és aszondod, hogy foooglaak duuglaak.
2021. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de ez az utolsó és a második és utolsó válaszoló nagyon gáz 😂🤣 Ennyire primitív embereket...hogy ha oda akar valaki menni egy lányhoz beszélgetni akkor biztos hogy csak dugni akar...szent atyám, ez elég sokat elmond rólatok... és még azt hittem én vagyok gáz 😂
2021. szept. 21. 20:27
 7/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: bocs, igazad van, ezen átsiklottam. :D Akkor csak kérdezd meg lazán, hogy szereti-e a tárgyat, érdekli-e, eddig milyennek találja az anyagot, van-e más órája ezzel a tanárral, milyen tárgyakat vett még fel, amúgy ő miért erre a szakra jelentkezett, volt-e gólyatáborban, jön-e a gólyabálra, sokat utazott aznap már vagy kolis...stb. Ezer dologgal el lehet kezdeni. (Nem tudom, mi a tárgy, ha valami általános kötelező, akkor rögtön a szakjáról is lehetne kérdezni)

Órák után gyakran spriccel mindenki ezerfelé, nehéz megszólítani, de teremnyitás előtti várakozásban pl. mindig lehet beszélgetni. Ha szimpi vagy neki, szívesen belemegy a csevejbe, lehet, hagy neked helyet maga mellett is. :)

2021. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"utolsó válaszoló nagyon gáz"

Baszod. Ezzel a névvel szerinted sexpírt fogok szavalni, kistököm?

2021. szept. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Milyen névvel?
2021. szept. 22. 11:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Na, kérdező, sikerült megszólítani végül?
2021. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!