Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tévhit az egész udvarlósdi és igazából a NŐ választ, ahogy az állatvilágban is? Én szentül hiszem, hogy felesleges nyomulni, próbálkozni, mindig a nő fog választani és ha tetszel neki ÉSZRE fogod venni és kb. semmit nem kell csinálni.

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 15:59
A kérdező szavazást indított:
A nő választ
A férfi választja ki a nőt
66 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
79%
A nő dönt nem választ.
2021. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
90%
A no valaszt, de ha nem teszel erte akkor talal mast, aki igen. 42F
2021. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
74%
Mindig a nő választ.
2021. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Szerintem aki azt hiszi a férfi meghódít egy nőt az tévhitben él. Csak akkor tudja meghódítani ha a nő már rég kiszemelte magának.


Lehet ezért nehezebb a férfiaknak hiszen tudják, bármit is tesznek, nem ők választanak. Vagy kiválasztanak minket vagy egyedül döglünk meg.

2021. szept. 23. 16:05
 5/56 anonim ***** válasza:
83%
A cégnél nekem is volt, hogy összejöttem egy új kolléganővel, de elmondta, hogy már az elején kinézett magának mikor a céghez került.
2021. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

5-ös pont ezt mondom. Nyilván nem reprezentatív minta meg a nők nem reklámozzák ezt de tényleg tény, hogy ők döntik el.


Kb. hülyét csinál magából minden 'próbálkozó' férfi. Ez a női egónak néha jót tesz, de általában feszültséget kelt, ritkán sül el jól.


Ha egy nőnek tetszik egy férfi akkor kb. 'ráakaszkodik' mindenki a saját módján.


Én kevés nőnek tetszettem, de 2019-ben volt egy lány, na ott onnan tudtam, hogy minden nap munka után felhívott, keresett, írt, reagált, kérdezett, stb. stb., sose tűnt el. Mindig jelentkezett és MAGÁTÓL.

Ha egy nőt 'űzni' kell akkor már rég megette az egészet a fene.


És a nők 'sunyik', tehát ha belépnek egy helyre kb azonnal felmérik hogy van e ott olyan ( márha keresnek párt ) aki bejön nekik, hiába gondolja sok férfi ,hogy 'ó csak nem vett észre'. Egy frászt. Észrevett de nem tettél vele semmit ott belül és alul...


Ennyi.

2021. szept. 23. 16:14
 7/56 anonim ***** válasza:
72%

A férfinak csak beleszólása van a dologba, de a nő választ.

A férfi meg eldönti hogy megéri-e vagy sem az illető aki választotta

2021. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Most pl. van egy nő itt a házban iszonyatosan bejön bámulom de direkt kerüli a tekintetem. Nyilván nem jövök be neki mint az állat undorodik tőlem.


Hülye lennék bepróbálkozni. Egyfelől valami azt mondatja próbáljam meg mert annyira tetszik de nyilván ha tetszenék neki akkor már rég tett volna utalásokat rá....

2021. szept. 23. 16:17
 9/56 anonim ***** válasza:
25%

A nő választ és a nő dönt.


De a pasinak villantania kell, hogy ő legyen a befutó. Azaz kell lóvé. SOK lóvé.

2021. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb az, ha egymást választják.
2021. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!