Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt, hogy az egyedülálló anyáknak nagyon nehéz párt találniuk?

Figyelt kérdés
Az exem egyedülálló anya és tavaly 8 férfit fogott meg, én meg itt vagyok 40 évesen, se kutyám, se macskám, se gyerekem és egész életemben csak 2 hónapig volt barátnőm. Itt gyakorin mindenki leírja, hogy a gyerek az kizáró ok, a való életben életben meg azt látom, hogy az egyedülálló anyák átlagosan 2-3 hónap alatt szoktak találni férfit.

2020. márc. 6. 17:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Nálad kizáró ok a gyerek?
2020. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól néz ki, szexre akárhány pasit megkaphat 40 évesen is. Persze nem Brad Pitt-eket, hanem átlag Jóskákat.
2020. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
Általában nem az a gond, hogy nem talál, hanem az, hogy milyen szerepre szánja azt akit keres. Pótfaternek, gyerekei jólétének biztosítójának, egy "biztonságos egérútnak" a felelősség elől.
2020. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#1: Nálam nem.
2020. márc. 6. 17:38
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Unokatestvérem nagyon helyes férfival jött össze, három (!!) gyereke van. Most fognak házasodni. De én pl. max egy gyereket tudnék tolerálni.
2020. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez lutri van akinek osszejon.

Nem túl előnyös külsejű barátnőm két gyerekkel szintén szerzett egy elég jó pasit ,most várja a közös gyereküket.


A csinos kolleganom meg egy gyerekkel sem talál senkit ...

2020. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha 1 ev alatt 8 ferfit fogott meg akkor az szerinted sikeres partalalas? mert szerintem nem...


az sikeres dugopajti talalas

2020. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
mert sajnáltatni akarják magukat
2020. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Azoknak nehéz, akiknek a gyerek(ek) előtt sem igazán ment, mert nem vonzóak a külsejük és/vagy a személyiségük miatt. Akiknek alig volt piaci értékük, azoknak egy vagy több gyerekkel nemhogy 0-ra, hanem egyenesen negatív tartományba zuhan.
2020. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#7: Az is jó. Én meg járhatok prostihoz...
2020. márc. 6. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!