Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak sem működik a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak sem működik a Facebook dating applikáció?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Másnak sem ja

Férfiként (ha túl átlagos a fejed) egyik ilyen fos sem működik

A facedating a legrosszabb szerintem, ott egyetlen darab match sem volt, pár napig voltam képes használni csak, de rengeteg nőt húztam lájkoltam

Felesleges időpazarlásnak tűnik

Ha appon lenne letöröltem volna

2021. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanaz, mint a többi + nagyon bugos, értesítéseket sem kapsz a legtöbb esetben. Bár, kevesebb prosti külsejű nő van, mint a tinderen
2021. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem technikailag volt vmi leállás 1-2 napig.


Egyezés nekem is alig és tele van kamu ázsiai profilokkal.


Viszont több valós ember van fent a Tinder egy vicc, totál átverés csak kamu és külföldi profilok... meg insta követőket gyűjtök ...

2021. szept. 26. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Nem, ez mindig ilyen, amiota elindult

2021. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!