Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A facebook tarskeresoje (Fb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook tarskeresoje (Fb Dating) csak nekem nem mukodik IOs platformon? Nem tudok likeolni benne, hibat ir ki.... valakinek hasonlo???

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Én tudok like-olni másokat, de úgy néz ki engem senki sem tud, úgyhogy biztos hibás. :DDDD
2020. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Én is tudok like-olni másokat és engem se like-ol senki - ez valószínűleg azért van mert ronda a pofám és mert nem raktam ki a fizetési papíromat, a folyószámla egyenlegemet és ne mutatok meg más a vagyoni helyzetemről árulkodó dolgot.

Nem baj a FB dating, a Tinder és a Badoo helyett használom inkább a Rosszlányokat. Ott kevesebb a csalódás esélye!

2020. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam jól működik
2020. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!