Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatban ha csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ha csak az egyik fő dolgozik kb mennyit kell keresnie átlagos életkörülményekhez? (Gyerek nincs.)

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%

Érdekesek a kommentek....

Én Nő vagyok, és a férjem akkor lenne a legboldogabb, ha nem dolgoznék, bőven keres annyit, hogy el tudna tartani engem és a 2 gyereket is megfelelő eletszínvonalon, de bekattannék, ha csak a haztartás lenne meg a gyerekek!

Számomra az a furcsa kérdező, hogy neked magadnak nincs igényed arra, hogy dolgozz....

2021. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
#12 Jaj olyan könnyen beszéltek, de az emberek nagy része egyáltalán nem dolgozna, ha nem lenne muszáj, simán kitudná tölteni mindenki azt az időt napi szinten bármivel. Vagy csak a háztartás vezetés és a munka létezik? Mert ha otthon 1 óra alatt rendbe teszed a lakást egésznap unatkozol? Ez a bekattanék duma elég nagy hülyeség szerintem. Érdekes én itthon főzök, takarítok, majd elmegyek edzeni, néha színházba, néha moziba, van hogy koncertre, van amikor átugrom édesanyámékhoz, van amikor belekezdek egy sorozatba, akkor pár napig azt nézem. Ne mondjátok már, hogy nem tudnátok munka helyett bármi mást csinálni, mert fejreállok😂 Most lehet lepontozni, de számomra meg ez a furcsa, hogy neked arra van igényed, hogy napi 8 vagy esetleg 10-12 órában dolgozz, mert munkán kívül nem tudsz mit kezdeni magaddal, holott enélkül is megfelelő életszínvonalon élnél. Plusz a fent felsoroltakon kívül, miért nem tanulsz akkor? Szerezhetnél nyugodtan mondjuk még egy diplomát, képezhetnéd magad, megtanulhatnál egy új nyelvet, meg még ezernyi dolog van, amit munka helyett lehet csinálni és nagyrészével műveltebb is lehetsz, nagyobb rálátásod lehet több dologra is. De nem, te elmész dolgozni, mert nem tudsz magaddal mit kezdeni. Na én meg ezt nem értem 🤷🏼‍♀️
2021. szept. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

13: amiket felsoroltál, azok kiválóan alkalmasak munka utáni kikapcsolódásra vagy egy hosszabb szabi programjának, de nagyon unalmas munkaidőben egyedül tengnilengni ide-oda, vagy a tévé előtt dögleni éveken keresztül. Az önképzés meg megint csak értelmetlen munka és további célok nélkül. Van eltartott a családban, majd meg pusztul az unalomtól, az utóbbi pár évben rászokott más életében való vájkálásra, mert nem köti már le semmi. Pedig ott még gyerekek is vannak.


Egyébként van olyan jelenség hogy részállas, részmunkaidő, nem kell 12 órában gebedni sehol hobbiból.


Kérdésre: szerintem felnőtt eltartott esetén 3-400e, ha nincs hitel és egyéb fizetni való. Ha takarékoskodni akarnak, saját házat venni, stb, akkor annyival több. Ebben az esetben szerintem alsó hangon 6-700e.

2021. szept. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

sajat lakasban elek egyedul, havi 350-nel elvagyok, kevesebbel kompromisszumokat kene kotni.

tehat alberletben LEGALABB 400at kene keresni egyedul.

ha az egyik fel 27 ezret keres, ami lenyegeben semmi, akkor ot meg pluszban el is kell tartani, tehat 450-nek mondanam a minimumot, ha albiban vagytok.


amugy mi baja? tenyleg csak ennyit kap havonta? nem tud mellette online reszmunkaidoben dolgozni valamit? marmint gondolom, hogy fizikai munkat nem tud vegezni, de a gepet csak tudja nyomni, nem?

2021. szept. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12: Van, aki szereti a munkáját. Másrészt mi van, ha talál egy másik nőt a férjed? A házasságok fele válással végződik. AKkor mit csinálsz, nulla tapasztalattal 35-40 felett? Milyen nyugdíjad lesz?


"holott enélkül is megfelelő életszínvonalon élnél."

Ja, csak nem önerőből, hanem mert valaki eltart. Teljes mértékben a férjedtől függsz. Még önálló nönek sem vagy nevezhető, hanem gyerek sorban vagy.

2021. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15

Pontosan!

Válás egyebként nem is, 11 éve ugyanugy szeretjük egymást, mint mikor a főiskolán megismertem 😊❤❤ .....inkább...ha történik vele valami?

Akkor mi a f*szt csinálok?


12

Ezeket amugy csinálom, főleg hogy olyan munkahelyre nem vagyok hajlandó menni, ahol nem megengedett a home office. A háztartás konkretan megvan munkaidőben, edzés meg ebédidőben

2021. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!