Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sportos nőknek milyen férfi kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos nőknek milyen férfi kell?

Figyelt kérdés

Jó, nyilván ez így egy buta kérdés, mert nem feltétlenül ezen múlik. De lehet valami kizáró ok?


Mennyire kell sportosnak lenni a férfinak?


Szóval én nem vagyok kockás hasú, de olyan nők vonzanak, akik igen, akik aktívak és energikusak.


Edzőtermen kívül, inkább természetközelibb programon hol ismerkedhetek ilyen nőkkel? Milyen túrák vagy versenyek vannak?



(És persze feltételezem azt, hogy amúgy az élet többi területén összeillik a személyiségünk. Szóval a külső-életmód az egy ráadás lenne ehhez, ami erősítené a vonzalmamat. Nem jövök össze olyannal, akivel csak külsőségekben van vonzalom.)


2021. szept. 27. 07:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

"ez így egy buta kérdés, mert nem feltétlenül ezen múlik"


Pont.

2021. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanolyan, mint a nem sportos nőknek: jóképű, magas, kigyúrt, gazdag.
2021. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Gazdag!
2021. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy szeretem a pénzemet sose bánt.Ezért csak szexért nőért nincs az az Isten hogy feleslegesen költsek.Így még gazdagabb leszek.
2021. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Sportos, izmos.
2021. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Hát biztos nem egy punnyadt szerencsétlenség.A férfiaknak amúgy is százszor könnyebb a kockahasat elérni, mint a nőknek.

Aki nő létére ténylegesen kockahasú, az nagyon ritka és hatalmas teljesítmény.

2021. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Várkonyi Andrea is megtalálta a sportos férjét. 500 milliárd ft a vagyona, más sportos nőnek miért ne sikerülne megtalálni a jövő ferfijat?
2021. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7 Mondjuk Várkonyinak nincs kockahasa, hát még ha lenne...😄
2021. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De anyuka lévén jól tartja magát! Kineznem belőle hogy fittnes nő! Persze ha nem ismernem.
2021. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tartja magát, mondjuk ő nem is atlagos nő.Neki sok pénzt és időt kell a külsejébe fektetni, mivel ez a munkája része.Én már találkoztam vele élőben.Vékonynak vékony, de nem izmos.
2021. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!