Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők érzik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők érzik, hogy a felborult nemek arányának haszonélvezői?

Figyelt kérdés
Nők voksát kérem első sorban, de aztán úgyis az lesz ami lesz.

2021. szept. 28. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, tudatában vagyok annak, hogy nagy haszonélvezője vagyok a felborult nemek arányának.
Nem tudom/tudtam, hogy az vagyok.
34 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként én is szavaztam, mert a kérdés eleve értelmetlen..
2021. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy a férfiak is szavazni fognak, hiszen itt is majdnem mindenki férfi ebben a topikban.
2021. szept. 28. 17:08
 3/37 anonim ***** válasza:
12%

Kinaban? Egyertelmu. Ott jol felboritotta a nemek aranyat az egykepolitika, a melyszegenyseg nagyjabol fel is lett szamolva.


A nok haszonelvezoi ennek? Persze, mivel a nok netto fogyasztok, sok a ferfi, aki termel, es porgeti a gazdasagot.



37F incel

2021. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
Manipulatív kérdés. Amúgy meg nem felborult, hanem elborult, és nem nemek aránya, hanem te.
2021. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Tehát az nem is kérdés, hogy haszonélvezők, hanem csak az, hogy tudják-e. Jól tolod a manipulációt, bogárka. Agyadat másra használnád, lenne már nőd.
2021. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
36%

Évezredek óta ők a haszonélvezői, mivel a férfinak kell eltartani a családot, a gyereket.


Sőt ha azt nézzük manapság már egyre kevésbé ők a haszonélvezők mivel ők is dolgoznak, karriert építenek, kkmoly pénzeket keresnek és mellette ugyanúgy a családdal is kellene foglalkozniuk. Párom is többet keres mint én és mondta, hogy manapság már nem csak az anyaság az elvárás mint régen, de a sikeres karrier, az önmegvalósítás, mégjobban kell kinézniük mint mondjuk 30 éve, stb.

2021. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Én nőként úgy fel vagyok borulva hallod, mint a Costa Concordia a jégheggyel való randi után
2021. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Várjatok én eddig baromi szarul éltem az életem nőként...milyen hasznokról van szó, had élvezzem már én is??
2021. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Az a haszon, hogy egy csomó hagymaszagú faszi leszólít a boltban, hogy bekapod-e.
2021. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

Valahogy sehol sem látom ezt a híres hírhedt férfitöbbletet, a legtöbb helyen ahol megfordulok többségben vannak a nők.

Vagy az összes csávó otthon kockul? Ja, akkor ne csodálkozzatok :D

2021. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!