Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi miért juthat el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért juthat el addig hogy olyan ideológiákban higyjen mint amit az incelek képviselnek?

Figyelt kérdés

Ilyen pl. a blackpill, férfitöbblet, pénzéhes nők, külföldi pasik elviszik a nőket, chad állkapocs és vadászszem, a nőknél csak a kinézeted számít, más nem stb.


Azért tettem fel a kérdést, mert ugye ezen elméletek nagy része megdől ha kimész az utcára.


Mert beszélhetnénk lapos földről, a középkor kitalalt 300 évéről, gyíkemberekről, chemtrailről, holdon élő nácikról, chipek-ről amiket a covid vakcinákban voltak stb.

De úgy vettem észre hogy ezek közül egyik sem tudja megközelíteni az incelek agymenéseit, mivel az már egy teljesen más liga.


A kérdés nem provokáció, csak érdekel hogy egy ember hogyan juthat el idáig. :)



2021. szept. 30. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem azért, mert nem akarják vállalni az életükért a felelősséget. Ha a sikertelenségüket ráfogják másra, azzal látszólag igazolják magukat. Ezek az emberek nem nőttek még fel, nem tudják mit jelent felnőttnek lenni.


A másik meg az, hogy a változás fájdalommal jár, és ezt nem merik/nem akarják bevállalni.

2021. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Online ismerkedés.


Aqrvaéletbeutoljárakérem....mutasson már valaki nekem "vadász szemet", mert nem tudom, hogy azmiaz. 😅

2021. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Baloldali a vadásszem.

2021. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
O nem eljut vhova, hanem nem jut el sehova.
2021. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan ugyanazért, amiért sok nő pedig az inceleket okolja a saját sikertelenségéért. Velük az égvilágon semmi baj, csak hát hoppon maradtak, mert egy csomó férfi incel lett, így nekik nem jutott "normális". Ahogy őket nem tudod meggyőzni arról, hogy de hát ott egy rakás, az ő definíciójuk szerint incelnek nem számító egyedülálló férfi, úgy az inceleket sem fogod tudni meggyőzni arról, hogy a nők nem olyanok, mint amilyennek látják/hiszik őket. Tudod, a felelősség hárítás/fel nem vállalás egy tipikus emberi szokás, mert könnyebb másokat vagy a körülményeket okolni, ha valami nem sikerül. Ha melléfogok a ház vásárlással, akkor szemét volt az előző tulaj és az ingatlanos, ha nem sikerül egy vizsga, akkor a tanár direkt szívatott, tehát a kudarcért mindig más a felelős, ellenben a siker mindig rajtam múlt és én voltam a király.
2021. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#3. Kevesebb eki, kevesebb napszemüveg, aztán egy óra alatt rágörcsöl a szemed. Ez olyan nagy cucc?
2021. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6#


Fogalmam sincs csak beütöttem, hogy Hunter eyes és ez volt az első kép amit kidobott. Láthatod az incelek külön wikipédiájáról van.

2021. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, hogy kicsit értem. Nem értek egyet az ideológiával, házas vagyok, de mérnökinfó szakra jártam.


Szerintem arra ráillik ez a leírás, a nőhiányról, hogy lányok a kaliberükön felüli pasival jönnek össze, hogy a "kövér lányok" is találnak bármikor jól kinéző szexpartnert stb.


És mivel tényleg vannak "elég jó fogás pasik" mérnökinfón, akik a késő húszas éveik végén találnak először párt - akkor viszont tényleg gyönyörű és okos csajokat - ezért ha valaki nem tartja a kapcsolatot egyetem után, és mondjuk home-office-ban kezd el dolgozni, akkor sosem szembesül vele, hogy milyen kifacsart a BME-VIK logikája a nemi szerepek kapcsán...


Esetleg valami hasonlóan csavaros életutakat tudok elképzelni, katonaság, építkezés, ahol nem nagyon vannak nők és ezért tényleg férfitöbblet van.

2021. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

"A kérdés nem provokáció, csak érdekel hogy egy ember hogyan juthat el idáig. :)"

Úgy jut el idáig hogy élete során szembesül a valósággal, és ezt megpróbálja megérteni.

Eredetileg azért szeretné megérteni ezeket a dolgokat (nők, férfiak, párválasztás) hogy a tudás révén legyen eredményesebb

Aztán az eredmények ugye soha nem jönnek, mert eleve kudarcra van ítélve, a blackpillesek erre jönnek rá.

Namost a felsorolt dolgok közül nem mindegyik igaz, de akkor vegyük át:

"Ilyen pl. a blackpill, férfitöbblet, pénzéhes nők, külföldi pasik elviszik a nőket, chad állkapocs és vadászszem, a nőknél csak a kinézeted számít, más nem stb."

A férfitöbblet fiataloknál tény, kár tagadni (mégis ezt teszitek)

pénzéhes nők eléggé igaz, de nem kell mindet így megítélni

A külföldiek számottevő szerepet nem játszanak a társadalmunkban, ez az elmélet butaság

Chad kinézet szerintem részben kamu, mert nem csak ez határozza meg az alapvető vonzerőt, ugyanakkor az ilyen kinézet vonzó

A nőknek nem csak a kinézet számít, hanem a pénz is, mellette az agresszív határozott jellem amit még keresnek

Ha kihagytam valamit írj!

2021. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Saját példám:

1. Szüleim nagyon szigorúak voltak, soha semmiről nem lehetett velük beszélni, mindenre csak negatívan reagáltak, mindig mindent támadásnak vettek, bármi történt én voltam a hülye, mindenben én voltam a hibás stb. Szóval nem igazán beszéltem soha senkivel a problémáimról, mindent magamban életem meg, nem tanultam meg kimutatni az érzelmeim, soha nem is látszott rajtam ezért semmilyen érzelem.

2. Viszonylag későn lett először barátnőm, 21 éves voltam (már majdnem 22).

Kimaradt a tini szerelem, a buliban smárolás, kavarás, szüzesség elvesztése még középsuli alatt, amikor a legtöbbeknek már bőven voltak kapcsolatai, próbálkozásai. Szóval 21 éves koromig soha senkivel nem randiztam, nem ismerkedtem nagyon (kb 3-4 csaj volt, de azok se voltak túl komoly próbálkozások), nem smároltam és nyilván szűz is voltam.

3. Az előzőekből kifolyólag nem tudtam normálisan fenntartani a kapcsolatot, imádtam a lányt, nagyon jó volt vele, de valahogy nem ment a dolog. Nem tudtam kimutatni felé mennyire szeretem, nem tudtam megfelelni neki. Ezért majdnem 3 év után megcsalt és szakított velem majd utána eléggé undorítóan viselkedett velem, többször megalázott és kihasználta, hogy én még akkor is imádtam és vele akartam volna lenni.

4. A szakítás után lelkileg totál összeomlottam, 2 év pokol következett e téren, akkor kezdtem el újra "visszafolyni" az internet bugyraiba, mindenféle baromságokat keresni. Így találtam rá az inceles dolgokra és szoktam vissza erre az oldalra is.

5. Nagyjából a szakításkor az összes haverom is szétment a párjával és nyilván így egymást is megtaláltuk a dologgal és folyamatosan "hergeltük" egymást a faßságba.

6. A covid időszak sem tett túl jót a mentális egészségemnek, a hülye haverokkal összezárva és hallgatni az elmebetegebbnél elemebetegebb elméleteket nem túl jó dolog. Ráadásul még több időm lett elmélkedni, olvasni az incel közösség agymenéseiről, videókat kezdtem nézni és igen, nagyon sok dologban úgy érzem igazuk van.

7. A csajozásban amúgy is mindig szar voltam, nagyon nehezen ismerkedek, nagyon magamba forduló ember vagyok, szóval nem voltam soha a társaság közepe, nők ritkán keresték a társaságom.


Szóval így jutottam el odáig, hogy higgyek ezekben a dolgokban (legalábbis részben).

2021. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!