Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenleg milyen társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg milyen társkereső oldalak vannak, ahol találok olyan férfit, aki nem kalandozni akar, hanem már az együttélés a célja?

Figyelt kérdés
Egyelőre még nem regisztráltam sehová. Mostanában milyen oldalak működnek? Ahol nem csak fiatalok vannak, hanem, akik már kiélték a kalandos korszakukat és fix társra vágynak. Vékony vagyok és nem vagyok csúnya. Azért a neten keresek, mert bulizni és egyéb helyekre nem szeretnék járni, a hobbijaim itthon végezhetők. Amúgy pedig egyszerűen félénk vagyok, hogy élőben kezdeményezzek, így sajnos sok szimpatikus férfit elszalasztok. A netes út sokkal működőképesebb nekem.

2021. okt. 2. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Itt is van ismerkedős részleg,csak tudd kiszűrni a normálisakat.Na meg itt problémás a távolság.Szerencse kell hozzá.De egy komoly életre szóló kapcsolat kialakításához is hatalmas szerencse kell.Igazából bárhol próbálkozhatsz,ha szerencséd van összejön.

Én férfiként vágyom már komoly dolgokra,egy valakire,akivel minden stimmel kölcsönösen...de én szeretnék családot is.És nyugodt szívvel vállalnám be egy megfelelő társsal.Úgy érzem csak ez hiányzik hozzá.

2021. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden netes oldalon előfordulnak olyanok akik csak kalandot akarnak. Sajnos neked kell kiszűrni, hogy ki az aki nem ilyen, meg persze nem kell elkapkodni semmit, abból is kiderül, hogy a pasi mennyire türelmes.
2021. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem olyan oldal nincs ahol ne lennenek link alakok is.Ismerkedj azzal aki szimpatikus es meglatod hogy,hogyan alakul
2021. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
32%
Ahogy fentebb írtàk: a kamusokat ki tudod szűrni? A külsődet milyennek mondanàd? Hàny éves vagy? A munkahelyeden nem szoktak kezdeményezni, megnézni?
2021. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
#4 munkahelyen csajozni? agyad?
2021. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

A hagyományos társkeresők általában kihaltak, és a 8-10 évvel ezelőtti tagokat reklámozzák, akik elfelejtették törölni magukat. Plusz 1-2 spam bot.


Manapság elsősorban a közösségi média van, Facebook, Tinder, Badú és társai.

2021. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Pl én is ilyen férfi vagyok.


De ettől függetlenül engem is ignorálnak a nők.

2021. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Én ilyen vagyok. Társra vágyok, de én eddig mindig eloben ismerkedtem. Ha eloben éreztem, hogy kölcsönös a szimpátia, akkor írtam rá. Nem igazán tudom, hogy kell csak írásban ismerkedni.
2021. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Én nem arra megyek, de valamiért mégsem kellek senkinek, pedig már a szépséghibámat is megműttettem.... Ezért sem volt még 25-évesen barátnőm... 25/F
2021. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!