Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi visz rá egy nőt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt, hogy évekig keseregjen EGY DARAB chad miatt, mialatt férfiak ezrei ostromolják?

Figyelt kérdés
Elismerem az az egy tényleg ultraszuper tökéletes volt, de az már a múlt! Kéne nyitni, ha nem akar egyedül elpatkolni. És a normális pasikkal mi lesz így?
2021. okt. 5. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Közöd?
2021. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jogom van tudni, fektettem annyi energiát bele.
2021. okt. 5. 21:13
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy "Chad" volt-e az illető, aki után évekig (egész pontosan 2 évig) keseregtem, de a h.ülyeség vitt rá (akkor azt hittem, a szerelem).

Hiába ostromoltak, nem volt érdemes nyitni, nem normális volt a legtöbb, hanem hulladék. Pont ebben a stílusban b.asztattak, hogy ennek meg annak kéne esélyt adni, ha 5x is nemet mondtam, akkor jött, hogy majd megdöglöm egyedül.

Aztán jött olyan, aki ténylegesen normális, nem volt kérdés, hogy nyitok-e felé, és hirtelen lesz.artam magasról azt, aki miatt keseregtem. Ő a párom 8 éve.

2021. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
#2: gyökér vagy XD
2021. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

bruhuhuuu, elutasitott egy no, ugye?:(((

szerintem csinalj egy gonosz chad vudu babat es bosszubol jol szurkald szet a lapatallat!!!

2021. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Ó, a normális pasik tudják, hogy az incelek által terjesztett elméletek ellenére ők saját maguk felelősek a pártalálásukért.


Te nem tudod ezt a felelősséget hordozni. Mire következtetsz ebből? Válaszod indokold.

2021. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
#2: hitegetett téged ez a nő bármivel is?
2021. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hagyta hogy udvaroljak neki.
2021. okt. 5. 21:23
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Mert ha kapásból elutasított volna, te hogy fogadtad volna?
2021. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném hogy van nő aki hagyná hogy ez a bunkó udvaroljon neki 😀
2021. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!