Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak úgy képzelik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak úgy képzelik el, hogy egy nőhöz egy nap 5-6 új "jelentkező" megy oda és mellettük folyamatosan van még 3-4 srác, aki ostromolja?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
igen pontosan így
2015. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így gondolják. De nem tudják, h minél szebb a lány annál kevesebben mernek hozzászólni:D
2015. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igy van?
2015. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon nem.
2015. ápr. 17. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem
2015. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
ezt csak a fiúk gondolják. A férfiak nem kanapéról, gép elől fejtegetik az élet titkait, hanem csinálják és élik.
2015. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Pedig ez van! A nők kedvükre válogathatnak!
2015. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy minden nap van féltucatnyi új pasi nem gondolom, de eddig akár ha ismerkedési, akár ha kapcsolati fázisban voltam egy lánnyal, mindig tudott volna másokhoz menni, ha velem nem jön össze.

Feltételezem az udvarlók nagyobb részéről még csak tudomásom sem volt.

2015. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Azért van ebben némi igazság.


Az én barátnőm, elég szép lány, a kereskedelemben dolgozik. Ebből kifolyólag mindennap elég sok emberrel kerül kontaktusba. Ha nem is napi, de heti szinten, legalább 3-4 pasi ilyen-olyan módon próbál hozzá közeledni.


Én nem csinálok belőle problémát, megbízunk egymásban, inkább úgy vagyok vele, hogy mondjon el mindent, úgyis tudom, hogy nem csal meg.


Amúgy meg az én hiúságomat is legyezi a dolog, hogy vonzónak találják.

2015. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!