Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem az egyik kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik kollégámba mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés az egyik kolléganőmbe beleszerettem azóta nem tudok a munkára sem koncentrálni nagyon sokat hibázok azóta az eszem nem ott van nagyon rossz érzés. Ti voltatok már hasonló helyzetbe nem tudom hogy mitévő legyek az hittem az idő segít de már lassan 3 hónapja vagyok így. Lehet munkát kellene váltani? Ti mit csinálnátok?
2021. okt. 9. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben, tudom, hogy piszok rossz érzés.


Most tekintsünk el a "házinyúlra nem lövünk" baromságtól.

1. Ha a csaj független, miért ne hívhatnád el egy kávéra? Akármi lehet belőle - de akár elutasít, akár belemegy, jobb, mint továbbra is a jelenlegi állapotban szenvedni.

2. Ha a lánynak van valakije, akkor nincs mást tenni, mint lenyelni a békát. Ha amúgy jó a melód, szereted és örömmel csinálod, felesleges lenne váltani egy viszonzatlan, egyoldaló érzés miatt. A lányt szépen megpróbálod elfelejteni, kezdve azzal, hogy kevésbé idealizálod őt, tudatosan ráfókuszálsz a hibáira, kerülöd a vele való találkozást, nyitott vagy másokkal való ismerkedésre. Csak akkor válts munkát, ha egyébként is szeretnél, vagyis ha belülről fakad a szándék.

2021. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki és a válaszától függetlenül hidd el, hogy könnyebb lesz továbblépned.
2021. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Távozz a cégtől? :DDDDD
2021. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Keress mas ceget es hivd el randira. Hamar vege lesz a szerelem erzesenek ha se munkad se csajod nem lesz :))
2021. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2022. jan. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!