Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha az ország nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha az ország nagy része elhízott, túlsúlyos, akkor én miért nem tudok megismerkedni 1 ilyen lánnyal komoly kapcsolat céljából? 24/F

Figyelt kérdés
Nem 1 helyen olvastam és a tv-ben is hallottam, hogy az ország 65%-a elhízott. Én csak 1 darab tőlem fiatalabb elhízott - túlsúlyos lánnyal szeretnék összejönni. Hogyan tegyem ezt meg? Hol és hogyan ismerkedjek ilyen lánnyal?

2021. okt. 9. 15:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt már ilyen barátnőm.Szerettem benne mikor lehúztam a bugyit, a hasát úgy kellett felhajtani, és úgy tudtam kényeztetni.Mivel előtte még nem volt ilyen, baromi szexi volt.

Azóta csak ilyen testalkatú nő kell.

2021. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Na és hány éves volt? Hol és hogyan ismerkedtél meg vele és jöttetek össze? Taníts légyszi!
2021. okt. 9. 15:27
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
A vicc, hogy ezeket a lányokat a könnyeb felszedni, mert irántuk kisebb a konkurencia.
2021. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem tudsz, mert gondolom a dagadt csajok se dagadt faszikra vágynak.
2021. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
#1 ew...
2021. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
#4 egyáltalán nem vagyok dagadt f*szi. Sőt! Vékony vagyok inkább.
2021. okt. 9. 15:41
 7/41 anonim ***** válasza:
Mennyire elhízottat szeretnél hány kg körül ?
2021. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nagyon elhízottat!!! Minél több kg legyen!!! Nincs konkrét szám!!!
2021. okt. 9. 16:04
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Fatfan?
2021. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%

Öhm. Nem tudom, pontosan honnan szeded az adataidat, de az országban 26%-os az elhízottság a felnőtt lakosságban. A világ legelhízottabb országában is csak 61%-os ez az arány. Ne dobálózzunk már random kitalált számokkal... Ahonnan meg ilyen blődséget hallasz, iktasd ki, mert hamis információkkal tömik a fejed.

Egyébként meg ahol, és ahogy bárki mással. Ők is emberek. Nincs gyűjtőhelyük, és nem egyforma a személyiségük sem.

2021. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!