Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet megismerkedni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni olyan fiatalabb fiúkkal (20-as évek eleje), akinek az idősebb, molett nők jönnek be? Hogyan tud megismerkedni két teljesen különböző élethelyzetben élő ember? :D

Figyelt kérdés

Netes társkeresők: kizárva.


Esetleg, ha van "sztoritok" azt is szívesen olvasom.


Lehet írni privátban is.



2020. okt. 2. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Azt tudom mondani hogy nehezen, én 20 éves férfi vagyok, kicsit talán idősebbnek nézek ki, és nekem a tőlem idősebb nők jönnek be, de sajnos nagyon nehéz ismerkednem mert a nők 95%-a idősebb férfit akar nem fiatalabbat :(
2020. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Például munkahelyen, de lényegében bárhol. Boltban, utcán, énekkarban.
2020. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

"Netes társkeresők: kizárva."

Ezzel számtalan lehetőséget kizártál. Rengeteg kanos kiscsikó van, akik full igénytelenek, legyen akár egy öregedő kövér luvnya is, ők megbasznák.

Ezekre kellene ráhajtanod, de egyből kizártad őket.

2020. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is az előttem lévő válaszadónak van igaza! Nem is értem miért pontozták le. Neten vannak akik nem találnak maguknak, akár azért mert másabb az igényeik. De mennyire idős kategóriára gondolsz kérdező? 40év?
2020. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!!! 23/F
2020. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályt értessz az idősebb alatt kérdező?
2020. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz... ;)
2020. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!